ÜLKE BİLGİLERİ
Yurtdışı Eğitim alacağınız ülke hakkında bilgi almak için ülke seçiniz.
seçimini yap
BÜTÇENE UYGUN DİL OKULUNU BUL
okul bulma sihirbazı
 
#1 Almanca Çince Fransızca İngilizce
#2  
#3  
#4 Genel Dil Eğitimi Yoğunlaştırılmış Bire Bir Dil Eğitimi Üniversiteye Hazırlık Executive Dil Eğitimi TOEFL/TOEIC/IELTS Hazırlık
#5  
#6 Ücret
 

ALMANYA'DA EĞİTİM

Almanya'da Eğitim konusunda bilmek istediğiniz herşeyi web sitemizin Almanya'da Eğitim bölümünde bulabilirsiniz. Sizin için özenle hazırladığımız bilgi grubunda Almanya'da Eğitim sisteminin açıklanması, Almanya Üniversitelerine giriş koşulları, Almanya Vizesi ve Almanya'da Eğitim ücretleri gibi bilgilere yer verilmiştir. Yurtdışı Eğitim alanında İngiltere ve Amerika'dan sonra tercih edilen ülkelerin başında geliyor Almanya. Özellikle, Almanya'da eğitim ücretlerinin çok makul olması ve üniversitelere giriş koşullarının çok zor olmaması ülkenin tercih sıralamalarında üstlerde yer almasının baş nedenleri arasında.

 

Türkiye'de İngilizce'den sonra en çok tercih edilen dil olarak yerini koruyan Almanca'yı konuşulduğu ülkede öğrenebileceğiniz dil okulu alternatifleri konusunda da web sitemizden bilgi edinmeniz mümkün. Yurtdışı Eğitim konusunda Almanya'da eğitimine devam etmek isteyen öğrenci adayları Almanya'ya bir çok programa ve üniversiteye yerleştirme yapan kurumumuzdan destek alabilirler. Almanca bilmeyen veya öğrenmek istemeyen öğrenci adayları için ise Almanya'nın uygun fiyatlı üniversitelerinde okumak Almanya'da özellikle eğitim dilinin İngilizce olan lisans ve yüksek programlarının olması sebebiyle hayal değil. Almanya'da İngilizce Master programları sizleri bekliyor.

Detaylı bilgi için, bilgi istek formunu doldurunuz