ÜLKE BİLGİLERİ
Yurtdışı Eğitim alacağınız ülke hakkında bilgi almak için ülke seçiniz.
seçimini yap
BÜTÇENE UYGUN DİL OKULUNU BUL
okul bulma sihirbazı
 
#1 Almanca Çince Fransızca İngilizce
#2  
#3  
#4 Genel Dil Eğitimi Yoğunlaştırılmış Bire Bir Dil Eğitimi Üniversiteye Hazırlık Executive Dil Eğitimi TOEFL/TOEIC/IELTS Hazırlık
#5  
#6 Ücret
 

İNGİLTERE'DE EĞİTİM

 

Kare Yurtdışı Eğitim, İngiltere'de dil okulları, İngiltere'de yaz okulları, İngiltere'de Lise eğitimi, İngiltere'de Üniversite ve İngiltere'de master eğitimi konularında da danışmanlık hizmeti vermektedir.

 

Kare Eğitim, üniversite temsilciliği alarak öğrencileri temsilcisi olduğu üniversitelere yönlendirmek yerine, öğrencinin akademik altyapısına en uygun eğitim programı ve üniversiteyi seçebilmek için İngiltere'de ki tüm üniversitelere yerleştirme yapmaktadır. Kare eğitim öğrencileri, Kare Eğitim Uzman Danışmanları tarafından kendilerine İngiltere akademik sıralamalarının yer aldığı listelerden en uygun ve yerleşebilecekleri en üst sıralamalardaki okullara başvuru yapmaları konusunda yönlendirilirler.

 

Web sitemizin İngiltere'de eğitim  kısmını, aklınıza gelebilecek tüm sorulara cevap verebilecek şekilde tasarladık. Bu nedenle özellikle İngiltere Dil Okulları, İngiltere Yaz Okulları ve  İngiltere Üniversitelerinde Lisans Eğitimi ve master seçenekleri gibi yurtdışı eğitim düşünen ve İngiltere'de eğitim ile ilgilenen tüm öğrencilere hitap edecek makaleler kolaylıkla bulabilirsiniz. Örneğin, web sitemizin İngiltere'de eğitim bölümünde, İngiltere'de master eğitimi kısmı, İngiltere'de Yüksek Lisans yapabilmek için gerekli olan belgeler, şartlar, fiyatlar, İngiltere üniversitelerinden örnekler listesini içermektedir.

 

 

Sizde İngiltere Üniversitelerine yerleşme konusunda verdiğimiz danışmanlık konusunda detaylı bilgi almak için bize 0212 252 90 73 numaralı telefonumuzdan ulaşabilirsiniz.

 

Detaylı bilgi için, bilgi istek formunu doldurunuz