Icerik_Kategori_Obje Object
(
  [id] => 4
  [limt] => 
  [kategori_id] => 0
  [ana_kategori] => 
  [durum] => 1
  [kategori_adi] => Öğrenciler & Üniversite Kabulleri
  [icerik] => 
  [resim] => 
  [link] => http://kareegitim.com/ogrenciler-universite-kabulleri/21
  [tiklama] => 0
  [sira] => 3
  [keywords] => 
  [description] => 
  [alt] => Array
    (
    )

  [icerikler] => Array
    (
      [0] => Icerik_Obje Object
        (
          [id] => 19
          [uniq] => 23
          [limt] => 
          [kategori_id] => 4
          [kategori_adi] => Öğrenciler & Üniversite Kabulleri
          [durum] => 1
          [anasayfa] => 0
          [tarih] => 17.11.2015
          [saat] => 15:24:36
          [baslik] => Merve GEREKMEN
          [icerik] => Kensington Academy of English Dil Okulu Öğrencisi İstanbul Ticaret Üniversitesi, Psikoloji Bölümü 2. Sınıf öğrencisiyim. Geçtiğimiz yaz dil eğitimi için üç hafta süreyle Londra’da bulundum. İngiltere ile Türkiye arası uçuş mesafesinin kısa olması, İngilizce’nin ana vatanının İngiltere olması ve Londra’nın sosyal ve kültürel hayatının zenginliği beni dil eğitimi için bu şehre çekti. Üç hafta boyunca Kensington Academy of English’in deneyimli öğretmenlerinden eğitim almamın yanı sıra okul içinde ve dışında farklı milletlerden arkadaşlar edinme şansım oldu. Bu benim için oldukça önemli bir deneyimdi. Londra’da geçirdiğim üç hafta sadece İngilizce bilgimi geliştirmek anlamında değil, kültürel anlamda da bana çok şey kattı. Şimdiden 2011 yazı için İngiltere planlarıma başladım. Ancak bu sefer planım daha uzun bir süre İngiltere’de dil eğitimi almak. Benim gibi üniversite öğrencilerine, yaz dönemlerini en verimli şekilde geçirmeleri için yurtdışında dil eğitimine gitmelerini tavsiye ederim.

Ayrıca okul kaydımdan, konaklamaya, vizeden uçak rezervasyonlarıma kadar her konuda bana yardımcı olan KARE Yurtdışı Eğitim’e teşekkür ederim. [ozet] => KARE Yurtdışı Eğitim’e teşekkür ederim [link] => http://kareegitim.com/ogrenciler-universite-kabulleri/merve-gerekmen/23 [tiklama] => 1803 [keywords] => [description] => [resim] => image564b29640fb64.jpg [resim_tur] => 1 [koordinat] => [baslangic_tarihi] => [bitis_tarihi] => [bagli_kategori] => 0 [dropbox] => [ozellik1] => 0 [poplink] => [poplink_pencere] => 1 [saritv_link] => [bayi_il] => 0 [bayi_ilce] => [bayi_adres] => [bayi_yetkili] => [bayi_tel] => [bayi_email] => [kabul_okul] => Kensington Academy of English [diller] => Array ( ) [resimler] => Array ( [0] => stdClass Object ( [id] => 2 [sira] => 0 [referans] => icerik [referans_id] => 19 [resim_title] => ogrenci-ve-üniversite-kabulleri.jpg [resim_id] => 1 [tur] => 1 [yol] => image564b29640fb64.jpg ) ) [pathway] => Array ( [0] => stdClass Object ( [id] => 4 [kategori_id] => 0 [kategori_adi] => Öğrenciler & Üniversite Kabulleri [uniq] => 21 [seo] => ogrenciler-universite-kabulleri [link] => http://kareegitim.com/ogrenciler-universite-kabulleri ) ) ) [1] => Icerik_Obje Object ( [id] => 18 [uniq] => 22 [limt] => [kategori_id] => 4 [kategori_adi] => Öğrenciler & Üniversite Kabulleri [durum] => 1 [anasayfa] => 0 [tarih] => 17.11.2015 [saat] => 15:06:24 [baslik] => Yağmur Hazal TOPGÜL [icerik] => Kare eğitim danışmanlığı ile elde edebileceğim en uygun yurtdışı üniversite kabulümü aldım. Olcay hn. ve ekibinin özverili çalışma ve danışmanlık çok için teşekkür ederim.

Kare eğitim, sizin mevcut durumunuz ile girebileceğiniz en iyi yurtdışı eğitim/üniversite seçeneklerini sonuna kadar zorlıyor. [ozet] => Kare Eğitim ile geleceğim kusursuz planlandı. [link] => http://kareegitim.com/ogrenciler-universite-kabulleri/yagmur-hazal-topgul/22 [tiklama] => 1909 [keywords] => [description] => [resim] => image564b29640fb64.jpg [resim_tur] => 1 [koordinat] => [baslangic_tarihi] => [bitis_tarihi] => [bagli_kategori] => 0 [dropbox] => [ozellik1] => 0 [poplink] => [poplink_pencere] => 1 [saritv_link] => [bayi_il] => 0 [bayi_ilce] => [bayi_adres] => [bayi_yetkili] => [bayi_tel] => [bayi_email] => [kabul_okul] => Harvard University [diller] => Array ( ) [resimler] => Array ( [0] => stdClass Object ( [id] => 1 [sira] => 0 [referans] => icerik [referans_id] => 18 [resim_title] => ogrenci-ve-üniversite-kabulleri.jpg [resim_id] => 1 [tur] => 1 [yol] => image564b29640fb64.jpg ) ) [pathway] => Array ( [0] => stdClass Object ( [id] => 4 [kategori_id] => 0 [kategori_adi] => Öğrenciler & Üniversite Kabulleri [uniq] => 21 [seo] => ogrenciler-universite-kabulleri [link] => http://kareegitim.com/ogrenciler-universite-kabulleri ) ) ) ) [iceriklercount] => 2 [kilit] => 0 [diller] => Array ( ) [pathway] => Array ( [0] => stdClass Object ( [id] => 4 [kategori_id] => 0 [kategori_adi] => Öğrenciler & Üniversite Kabulleri [uniq] => 21 [seo] => ogrenciler-universite-kabulleri [link] => http://kareegitim.com/ogrenciler-universite-kabulleri ) ) [resimler] => Array ( ) [uniq] => 21 )
Öğrenciler & Üniversite Kabulleri | Yurtdışı Eğitim - Yurtdışında Eğitim | Kare Eğitim | Amerika dilokulları, İngiltere dil okulları