ÜLKE BİLGİLERİ
Yurtdışı Eğitim alacağınız ülke hakkında bilgi almak için ülke seçiniz.
seçimini yap
BÜTÇENE UYGUN DİL OKULUNU BUL
okul bulma sihirbazı
 
#1 Almanca Çince Fransızca İngilizce
#2  
#3  
#4 Genel Dil Eğitimi Yoğunlaştırılmış Bire Bir Dil Eğitimi Üniversiteye Hazırlık Executive Dil Eğitimi TOEFL/TOEIC/IELTS Hazırlık
#5  
#6 Ücret
2013 yaz okulu
University of Winnipeg Kanada

Reklam

 

Kanada Dil Okulları

Diger Resimler

İngilizce’nin anadil olarak konuşulduğu ülkelerden birisi olan Kanada eğitim kalitesinin çok yüksek olması, özellikle uzun dönem dil eğitimi programlarının maliyetlerinin oldukça uygun olması sebebiyle Türk öğrenciler tarafından oldukça fazla tercih ediliyor. Uzaklığı bir dezavantaj olarak görmeyen birçok öğrenci Kanada’yı önceleri sadece uzun dönem dil eğitimi programları için düşünürken şimdi ise 3 ya da 4 haftalık yaz kampları için bile tercih edebiliyor.

Suç oranının çok düşük seviyelerde olması, refah seviyesinin ve güvenliğin de oldukça yüksek olması dil eğitimi için Türk öğrencileri Vancouver, Toronto, Montreal, Ottawa, Halifax, Victoria gibi şehirleri tercih etmeye yöneltiyor. Özellikle Fransızca dilini geliştirmek isteyenler Quebec bölgesinde Montreal şehrini tercih ederek hem Fransızca dil seviyelerini geliştiriyor hem de İngilizcelerini kullanabiliyorlar.

Kanada dil okulları Türk öğrencilere oldukça uygun maliyetlere hem İngilizce hem Fransızcalarını geliştirme, hem TOEFL ve benzeri sınavlara hazırlanma imkanlarını da sunmaktadır. Bunların yanında Akademik İngilizce yada Fransızca, İş İngilizcesi yada Fransızcası, Konuşma Programları, IELTS yada CELTA sınavlarına hazırlık gibi programlarda Kanada Dil Okulları tarafından sunulan programlardandır.

Kanada’da dil eğitimi programları hem özel okullar hem de üniversite ya da kolejler bünyesinde verilebilmektedir.

Detaylı bilgi için, bilgi istek formunu doldurunuz