Icerik_Kategori_Obje Object
(
  [id] => 23
  [limt] => 
  [kategori_id] => 15
  [ana_kategori] => Amerika’da Eğitim
  [durum] => 1
  [kategori_adi] => Amerika Yaz Okulları
  [icerik] => 
  [resim] => 
  [link] => http://kareegitim.com/amerika-yaz-okullari/105
  [tiklama] => 0
  [sira] => 7
  [keywords] => 
  [description] => 
  [alt] => Array
    (
    )

  [icerikler] => Array
    (
      [0] => Icerik_Obje Object
        (
          [id] => 86
          [uniq] => 109
          [limt] => 
          [kategori_id] => 23
          [kategori_adi] => Amerika Yaz Okulları
          [durum] => 1
          [anasayfa] => 0
          [tarih] => 07.01.2016
          [saat] => 11:35:24
          [baslik] => Neden Amerika Yaz Okulları
          [icerik] => Amerika’da yaz okulları Türk öğrenciler tarafından en çok tercih edilen programlar arasında yer almaktadır. Kare Eğitim ayrıcalığı ile Amerika’nın en güvenilir ve seçkin yaz okullarına giderek mükemmel bir deneyim yaşayabilirsiniz. Amerika Yaz Okulları genellikle okulların kapalı olduğu Haziran, Temmuz ve Ağustos aylarında minimum 2 hafta ile 6 hafta arasında öğrencilerin katılabileceği programlar sunmaktadırlar. Öğrenciler Amerika Yaz Okulu Programlarında  İngilizcelerini pratik ederek, geziler ve sosyal aktiviteler ile de güzel bir tatil geçirebilirler. Amerika yaz okullarına aynı yaş grubundan birçok farklı ülkeden öğrenciler gelmektedir ve birçok öğrenci bu sayede farklı kültürleri tanıyarak arkadaşlık kurabilmektedir.  Yaz Okullarında öğrenciler ya büyük üniversitelerin ya da liselerin kampüslerinde programlara katılabilirler. Böylece kampüslerin sunduğu tüm avantajları da kullanabilirler. Yaz Okulu Programlarında öğrenciler genellikle haftada 15-20 ders İngilizce eğitimi ve arta kalan zamanlarda da sosyal, kültürel ve sportif aktiviteler ile birlikte hafta sonu gezilerine katılabilirler.  Amerika için yaz okullarının minimum yaşı 8’e kadar inebilir ve genellikle 19’a kadar çıkar. Yaz okullarının kimi standart programlar olabilirken kimi de yoğun olarak üniversite yerleştirmeye yönelik hazırlık programları şeklinde olabilirler.

Amerika yaz okulları konusunda her türlü bilgiye Kare Eğitim Danışmanlarından ulaşabilirsiniz. Harvard Üniversitesi yaz okulları, Stanford Üniversitesi yaz okulları, UCLA yaz okulları, Georgetown Üniversitesi yaz okulları ve daha bir çok ünlü Amerika Yaz Programları sizleri bekliyor.

Sizin için en uygun programın seçimi ve tüm organizasyonunuzun eksiksiz olarak en iyi şekilde yapılabilmesi için KARE Eğitim’den Danışmanlık alabilirsiniz.

[ozet] => [link] => http://kareegitim.com/amerika-yaz-okullari/neden-amerika-yaz-okullari/109 [tiklama] => 702 [keywords] => [description] => [resim] => [resim_tur] => [koordinat] => [baslangic_tarihi] => [bitis_tarihi] => [bagli_kategori] => 0 [dropbox] => [ozellik1] => 0 [poplink] => [poplink_pencere] => 1 [saritv_link] => [bayi_il] => 0 [bayi_ilce] => [bayi_adres] => [bayi_yetkili] => [bayi_tel] => [bayi_email] => [kabul_okul] => [diller] => Array ( ) [resimler] => Array ( ) [pathway] => Array ( [0] => stdClass Object ( [id] => 15 [kategori_id] => 0 [kategori_adi] => Amerika’da Eğitim [uniq] => 67 [seo] => amerika-da-egitim [link] => http://kareegitim.com/amerika-da-egitim ) [1] => stdClass Object ( [id] => 23 [kategori_id] => 15 [kategori_adi] => Amerika Yaz Okulları [uniq] => 105 [seo] => amerika-yaz-okullari [link] => http://kareegitim.com/amerika-yaz-okullari ) ) ) [1] => Icerik_Obje Object ( [id] => 85 [uniq] => 108 [limt] => [kategori_id] => 23 [kategori_adi] => Amerika Yaz Okulları [durum] => 1 [anasayfa] => 0 [tarih] => 07.01.2016 [saat] => 11:34:51 [baslik] => Aktiviteli Yaz Kampları [icerik] => Bu programlar genellikle, haftada 15 yada 20 ders İngilizce eğitimi ve daha sonrasında kültürel geziler, sportif ve kültürel aktivitelerden oluşan programlardır. Süreleri genellikle 2-6 hafta arasında değişir. Genellikle 10-18 yaş gruplarına yöneliktir.Florida, California, New York bu tip kamplar için en çok tercih edilen eyaletler arasındadır. Öğrenciler genellikle seçmiş okudukları üniversite yada lisenin yatılı yurtlarını konaklama olarak kullanırlar. Kampüslerde 24 saat hizmet veren acil durum sağlık görevlileri bulunmaktadır. Her 10-15 kişilik öğrenci grubundan sorumlu olan bir öğretmen tüm aktivite ve gezilerde koordinasyonu sağlamaktadır. Yurtta konaklama yapan öğrenciler yemeklerini de kampüsün içinde yemekhanede genellikle açık büfe olarak alabilirler. Her giden öğrencinin mutlaka gideceği şehirdeki havaalanından karşılaması ve program bitiminde de uğurlaması organize edilmektedir. Öğrencilerin yapmış olduğu gezilere örnek vermek gerekirse, Florida’yı tercih edenler genellikle Universal Studios, Disney’s Magic Kingdom, Islands of Adventures gibi haftasonu gezilerine katılabilirken  California’yı tercih edenler de Universal Studios, Knott’s Berry Farm, Magic Mountain, LA Şehir Turu gibi keyifli haftasonu gezilerine katılabilirler.

Aktiviteli Yaz Kamplarında öğrenciler farklı yönlerini geliştirmek ve pratik etmek adına İngilizce Programlar ile birlikte çeşitli aktiviteleri de yapabilirler. Örneğin California eyaletinde Los Angeles’a yakın plajlarda Sörf, Sinema ve Oyunculuk Kampları, Las Vegas’da Fotoğrafçılık Kampları, Pennsylvania’da Basketbol Kampları, Boston’da Hip Hop Dans Kamplar gibi.

Amerika yaz okulları için, en uygun program seçimi ve tüm alternatiflerin değerlendirilmesi için KARE Eğitim Danışmanlarına ulaşmayı unutmayınız.

[ozet] => [link] => http://kareegitim.com/amerika-yaz-okullari/aktiviteli-yaz-kamplari/108 [tiklama] => 872 [keywords] => [description] => [resim] => [resim_tur] => [koordinat] => [baslangic_tarihi] => [bitis_tarihi] => [bagli_kategori] => 0 [dropbox] => [ozellik1] => 0 [poplink] => [poplink_pencere] => 1 [saritv_link] => [bayi_il] => 0 [bayi_ilce] => [bayi_adres] => [bayi_yetkili] => [bayi_tel] => [bayi_email] => [kabul_okul] => [diller] => Array ( ) [resimler] => Array ( ) [pathway] => Array ( [0] => stdClass Object ( [id] => 15 [kategori_id] => 0 [kategori_adi] => Amerika’da Eğitim [uniq] => 67 [seo] => amerika-da-egitim [link] => http://kareegitim.com/amerika-da-egitim ) [1] => stdClass Object ( [id] => 23 [kategori_id] => 15 [kategori_adi] => Amerika Yaz Okulları [uniq] => 105 [seo] => amerika-yaz-okullari [link] => http://kareegitim.com/amerika-yaz-okullari ) ) ) [2] => Icerik_Obje Object ( [id] => 84 [uniq] => 107 [limt] => [kategori_id] => 23 [kategori_adi] => Amerika Yaz Okulları [durum] => 1 [anasayfa] => 0 [tarih] => 07.01.2016 [saat] => 11:34:18 [baslik] => Kredili Yaz Okulları [icerik] => Amerikan üniversitelerinde lisans eğitimi almayı planlayan tüm lise öğrencileri için hazırlanmış hem İngilizce dilini geliştirmeye yönelik, hem TOEFL ya da SAT gibi sınavlara hazırlık hem de bulunduğu üniversitenin kredili yaz okulu derslerinden seçme imkanı sunan programlardır. Üniversitede alınan dersleri başarı ile tamamlama karşılığında okuldan transkript alınmaktadır hatta birçok üniversite alınan bu kredili dersleri daha sonra üniversiteye başlandığında sayabilmektedir. Lisans eğitimini Amerika’da planlayan öğrenciler için üniversiteyi ve dersleri tanımak, kampüs ortamını görmek gibi birçok avantajı vardır programların. Genellikle, üniversite bünyesinde yurt konaklaması sağlanır. Program süreleri 3-6 hafta arasında olabilmektedir başlangıç tarihleri de Haziran veya Temmuz’dur. Programda yoğun ders programının yanı sıra hafta sonu geziler ve hafta içi akşam aktiviteleri de yapılmaktadır. Öğrencilerin yaş grupları genellikle 14-18 arasındadır. KARE Eğitim aracılığı ile hangi kredili programlara gidebileceğiniz konusunda detaylı bilgi için bize ulaşabilirsiniz.

Amerika'da kredi alabileceğiniz okullardan bazı örnekleri, Georgetown, UCLA, Michigan, NYU gibi sayabiliriz.

[ozet] => [link] => http://kareegitim.com/amerika-yaz-okullari/kredili-yaz-okullari/107 [tiklama] => 790 [keywords] => [description] => [resim] => [resim_tur] => [koordinat] => [baslangic_tarihi] => [bitis_tarihi] => [bagli_kategori] => 0 [dropbox] => [ozellik1] => 0 [poplink] => [poplink_pencere] => 1 [saritv_link] => [bayi_il] => 0 [bayi_ilce] => [bayi_adres] => [bayi_yetkili] => [bayi_tel] => [bayi_email] => [kabul_okul] => [diller] => Array ( ) [resimler] => Array ( ) [pathway] => Array ( [0] => stdClass Object ( [id] => 15 [kategori_id] => 0 [kategori_adi] => Amerika’da Eğitim [uniq] => 67 [seo] => amerika-da-egitim [link] => http://kareegitim.com/amerika-da-egitim ) [1] => stdClass Object ( [id] => 23 [kategori_id] => 15 [kategori_adi] => Amerika Yaz Okulları [uniq] => 105 [seo] => amerika-yaz-okullari [link] => http://kareegitim.com/amerika-yaz-okullari ) ) ) [3] => Icerik_Obje Object ( [id] => 83 [uniq] => 106 [limt] => [kategori_id] => 23 [kategori_adi] => Amerika Yaz Okulları [durum] => 1 [anasayfa] => 0 [tarih] => 07.01.2016 [saat] => 11:33:48 [baslik] => Amerika Yaz Okulları Listesi [icerik] => Amerika’da hem İngilizcenizi geliştirebileceğiniz hem de aktiviteler ile mükemmel bir deneyim yaşayabileceğiniz birçok programı sizler için listemize aldık. Detaylı bilgi için KARE Eğitime ulaşabilirsiniz.

University of California Los Angeles
University of California Santa Barbara
University of California San Diego
University of Michigan
Georgetown University
University of Pennsylvania
Northeastern University
Columbia University
Marymount College - Surf Camp
Lock Haven University- Basketball Camp
Marymount College - Cinema Camp
Fisher College - Hip-Hop Dance Camp
Citrus College - Tennis Camp
Merrimack College – Boston – Embassy CES
Boston Down Town- Embassy CES
Boston- EC
New York- EC
Kaplan International Whittier College
San Diego Embassy CES Yaz Okulu
San Francisco St. Giles International
LSI Language Studies
Long Island University- New York- Embassy CES
Rutgers University- Embassy CES
New York- Manhattan Pace University- Embassy CES
Fort Lauderdale- Florida- Embassy CES
Boca Raton- Florida- LAL
Eckerd College- ELS
Pepperdine University- ELS
Juilliard School – ELS

[ozet] => [link] => http://kareegitim.com/amerika-yaz-okullari/amerika-yaz-okullari-listesi/106 [tiklama] => 708 [keywords] => [description] => [resim] => [resim_tur] => [koordinat] => [baslangic_tarihi] => [bitis_tarihi] => [bagli_kategori] => 0 [dropbox] => [ozellik1] => 0 [poplink] => [poplink_pencere] => 1 [saritv_link] => [bayi_il] => 0 [bayi_ilce] => [bayi_adres] => [bayi_yetkili] => [bayi_tel] => [bayi_email] => [kabul_okul] => [diller] => Array ( ) [resimler] => Array ( ) [pathway] => Array ( [0] => stdClass Object ( [id] => 15 [kategori_id] => 0 [kategori_adi] => Amerika’da Eğitim [uniq] => 67 [seo] => amerika-da-egitim [link] => http://kareegitim.com/amerika-da-egitim ) [1] => stdClass Object ( [id] => 23 [kategori_id] => 15 [kategori_adi] => Amerika Yaz Okulları [uniq] => 105 [seo] => amerika-yaz-okullari [link] => http://kareegitim.com/amerika-yaz-okullari ) ) ) ) [iceriklercount] => 4 [kilit] => 0 [diller] => Array ( ) [pathway] => Array ( [0] => stdClass Object ( [id] => 15 [kategori_id] => 0 [kategori_adi] => Amerika’da Eğitim [uniq] => 67 [seo] => amerika-da-egitim [link] => http://kareegitim.com/amerika-da-egitim ) [1] => stdClass Object ( [id] => 23 [kategori_id] => 15 [kategori_adi] => Amerika Yaz Okulları [uniq] => 105 [seo] => amerika-yaz-okullari [link] => http://kareegitim.com/amerika-yaz-okullari ) ) [resimler] => Array ( ) [uniq] => 105 )
Amerika Yaz Okulları | Yurtdışı Eğitim - Yurtdışında Eğitim | Kare Eğitim | Amerika dilokulları, İngiltere dil okulları