ÜLKE BİLGİLERİ
Yurtdışı Eğitim alacağınız ülke hakkında bilgi almak için ülke seçiniz.
seçimini yap
BÜTÇENE UYGUN DİL OKULUNU BUL
okul bulma sihirbazı
 
#1 Almanca Çince Fransızca İngilizce
#2  
#3  
#4 Genel Dil Eğitimi Yoğunlaştırılmış Bire Bir Dil Eğitimi Üniversiteye Hazırlık Executive Dil Eğitimi TOEFL/TOEIC/IELTS Hazırlık
#5  
#6 Ücret
2013 yaz okulu
University of Winnipeg Kanada

Reklam

 

Amerika Yaz Okulları

Amerika'da yaz okullari 5-18 yaş grubu öğrencilere İngilizce'yi konuşulduğu ülkede yaşayarak öğrenmeyi ve onlarca farklı ülkeden gelen öğrencilerin kültürlerini tanıma ve onlarla arkadaş edinme imkanını sağlıyor. En çok tercih edilen Amerika yaz okulları arasında, New York Yaz Okulları, Orlando Yaz Okulları, Chicago Yaz Okulları, Los Angeles yaz okullarınını sayabiliriz.

 

Amerika Yaz Okulları'nı diğer ülkelerin yaz okullarından ayıran en önemli özelliklerden birisi ders dışı aktivitelerin ve gezilerin çok daha fazla olmasıdır. Ayrıca Amerika Yaz okullarına katılacak olan öğrencilere Amerika uçak biletinin pahalı olması düşündürücü gelsede, uçak dahil oldukça uygun paket program fiyatları bulmak mümkündür. ABD Yaz Okulları her yıl daha fazla öğrenci tarafından tercih edilmektedir. ABD YAz okullarında alınan dersler genelde Genel İngilizce'dir ancak bunun yaninda yaz okullarından maksimum faydayı sağlamak isteyen öğrenciler için SAT Hazırlık, TOEFL Hazırlık veya Üniversite kredisi almaya hak veren programlarda mevcuttur.

 

ABD yaz okullarında konaklamalar genellikle gidilen lise veya üniversitenin kampüsünde yapıldığı gibi bazı programlarda aile yanı konaklamalarda vardır.  Sizin için en uygun konaklama seçeneğine danışmanınızla konuşarak karar verebilirsiniz.

 

Amerika Yaz Okulları öğrencilere İngilizce'yi konuşulduğu ülkede öğrenme ve pratik etme imkanı sağladığı gibi, bol spor ve kültürel aktiviteli çok eğlenceli bir yaz tatili geçirmelerine de olanak sağlıyor.Amerika yaz okulları hakkında detaylı bilgi için Kare Eğitim Danışmanları'ndan yardım alabilirsiniz. Kare Eğitim danışmanları daha önceden Amerika Yaz Okullarına katılmış olan öğrencilerin hangi okullardan memnun kaldıkları bilgisini sizlerle paylaştığında hangi Amerika Yaz okulunu seçeceğinize daha kolay karar verebilirsiniz.

Detaylı bilgi için, bilgi istek formunu doldurunuz