Icerik_Kategori_Obje Object
(
  [id] => 22
  [limt] => 
  [kategori_id] => 15
  [ana_kategori] => Amerika’da Eğitim
  [durum] => 1
  [kategori_adi] => Amerika Dil Okulları
  [icerik] => 
  [resim] => image5ced17fcd1652.jpg
  [link] => http://kareegitim.com/amerika-dil-okullari/90
  [tiklama] => 0
  [sira] => 6
  [keywords] => 
  [description] => 
  [alt] => Array
    (
    )

  [icerikler] => Array
    (
      [0] => Icerik_Obje Object
        (
          [id] => 82
          [uniq] => 104
          [limt] => 
          [kategori_id] => 22
          [kategori_adi] => Amerika Dil Okulları
          [durum] => 1
          [anasayfa] => 0
          [tarih] => 07.01.2016
          [saat] => 11:32:50
          [baslik] => Amerika Dil Okulları Hakkında
          [icerik] => Amerika dil okulları Türk öğrenciler tarafından oldukça fazla tercih edilmektedir.  İster öğrenci, ister yetişkin, ister iş hayatından gelen profesyoneller olsun İngilizce dilini geliştirmeyi planlayan herkese uygun dil okulu programları bulmak mümkün Amerika’da. Amerika dil okullarının hemen hemen birçok büyük şehirde şubeleri bulunmaktadır. Özellikle tercih edilen şehirler arasında, New York, Boston, Los Angeles, San Diego, San Francisco, Chicago, Miami yer almaktadır. Bu şehirlerin haricinde farklı eyaletlerde hem şehir merkezlerinde hem de üniversite kampüslerinin bünyesinde dil eğitimi alabilmek elbette mümkün. Öğrenciler şehir merkezinde konumlanmış tüm bankalar, restaurantlar sinemalar gibi olanaklara kolayca ulaşılabilecek merkezi bir binada ya da bir üniversite ya da college kampüsünde kalabalık bir öğrenci grubunun içinde tüm üniversite tesislerini kullanarak eğitim alma seçenekleri arasından seçim yapabilirler. Amerika dil kursları eğitim programlarının sürelerini genellikle minimum 2 hafta ile ilk etapta maksimum 1 yıl olarak belirleyebilirler. Amerika’da öğrenci vizesi ile bulunan öğrenciler dil eğitimi programlarını ülke içinde de uzatabilmektedirler. Amerika dil okullarında bir çok farklı dil eğitimi programı sunulmaktadır. Bunların arasında Genel-Yoğun İngilizce, Sınav Hazırlık Programları ( TOEFL, SAT, GMAT, GRE), İş İngilizcesi, Profesyoneller için programlar, Mesleki İngilizce programları sayılabilir. Eğitim kalitesi kanıtlanmış, yüksek kalitede eğitim veren dil okullarında eğitim ücretleri hemen hemen birbirine yakındır ancak bazı büyük okullarda nazaran maliyeti biraz daha uygun okullarda eğitim almak mümkündür.

Amerika dil okullarında sizde, en çok tercih edilen New York Dil Okulları, Chicago Dil Okulları, Boston Dil Okulları, Miami Dil Okulları, San Francisco dil okulları, Los Angeles dil okullarını  incelemeyi unutmayın. Amerikada dil eğitimi alabilmek hayal değil. Amerika'da oldukça uygun maliyetli dil okulları ve dil eğitimi programları sizleri bekliyor.

Amerika dil okullarında, Amerika'da dil eğitimi almak isterseniz; sizin için en uygun eyalet, şehir, okul ve programların belirlenmesi, tüm okul, konaklama, uçak, karşılama ve vize organizasyonlarınızın nasıl yapılacağı konusunda KARE Eğitim Danışmanlarından destek alabilirsiniz.

[ozet] => [link] => http://kareegitim.com/amerika-dil-okullari/amerika-dil-okullari-hakkinda/104 [tiklama] => 2491 [keywords] => [description] => [resim] => [resim_tur] => [koordinat] => [baslangic_tarihi] => [bitis_tarihi] => [bagli_kategori] => 0 [dropbox] => [ozellik1] => 0 [poplink] => [poplink_pencere] => 1 [saritv_link] => [bayi_il] => 0 [bayi_ilce] => [bayi_adres] => [bayi_yetkili] => [bayi_tel] => [bayi_email] => [kabul_okul] => [diller] => Array ( ) [resimler] => Array ( ) [pathway] => Array ( [0] => stdClass Object ( [id] => 15 [kategori_id] => 0 [kategori_adi] => Amerika’da Eğitim [uniq] => 67 [seo] => amerika-da-egitim [link] => http://kareegitim.com/amerika-da-egitim ) [1] => stdClass Object ( [id] => 22 [kategori_id] => 15 [kategori_adi] => Amerika Dil Okulları [uniq] => 90 [seo] => amerika-dil-okullari [link] => http://kareegitim.com/amerika-dil-okullari ) ) ) [1] => Icerik_Obje Object ( [id] => 81 [uniq] => 103 [limt] => [kategori_id] => 22 [kategori_adi] => Amerika Dil Okulları [durum] => 1 [anasayfa] => 0 [tarih] => 07.01.2016 [saat] => 11:32:16 [baslik] => Genel İngilizce [icerik] => Amerika’da Genel İngilizce Programları hemen hemen bütün okullar tarafından verilmektedir. Bu eğitimin haftalık ders saati genellikle 20’dir ve program, okuma, yazma, dinleme, konuşma ve gramer gibi İngilizce’nin tüm alanlarını içermektedir. Amerika’da öğrenci vizesi ile eğitim alabilmek için haftada minimum 18 saat ders almak gerekmektedir ve Genel İngilizce Programları genellikle bu gerekliliği sağlarlar.  Genel İngilizce Programları çoğunlukla Amerika’ya uzun süreli dil eğitimi için giden kişiler tarafından tercih edilir çünkü süre uzun oldukça sınıfta verilen eğitimde öğrenilenleri dış sosyal hayatta da uygulama imkanı olacaktır ve böylece çok sıkışık bir program olmadan hem sınıf eğitimi hemde sosyal aktiviteleri birleştirerek kalıcı öğrenme sağlanabilecektir. Genel İngilizce Programları bazen özellikle yaz döneminde Amerika’ya Dil Eğitimine gidecek olan öğrenciler tarafından da seçilebilir çünkü bu tip öğrenciler genellikle hem tatil hem de eğitime zaman ayırmak isterler ve buda ancak yoğun olmayan bir program ile gerçekleşebilir.

Amerika  dil okullarında sunulan Genel İngilizce Kursları için yurtdisi dil okullari danismanlik hizmeti veren Kare Egitim'den destek alabilirsiniz. Amerika dil kursları içinde Genel İngilizce Programlarını sunan okullar genellikle en çok tercih edilen büyük şehirlerde konumlanmışlardır. New York Dil Okulları, Boston Dil Okulları, Chicago Dil Okulları, Miami Dil Okulları, San Fransisco dil okulları veya Los Angeles Dil Okulları'nın sunduğu Genel İngilizce programlarını bunlara örnek gösterebiliriz.

Genel İngilizce Programlarında öğrencilere seçmeli dersleri alma imkanı tanınamaz çünkü bu gibi dersler için normal programın dışında ekstradan zaman kalmamaktadır.

[ozet] => [link] => http://kareegitim.com/amerika-dil-okullari/genel-ingilizce/103 [tiklama] => 2575 [keywords] => [description] => [resim] => [resim_tur] => [koordinat] => [baslangic_tarihi] => [bitis_tarihi] => [bagli_kategori] => 0 [dropbox] => [ozellik1] => 0 [poplink] => [poplink_pencere] => 1 [saritv_link] => [bayi_il] => 0 [bayi_ilce] => [bayi_adres] => [bayi_yetkili] => [bayi_tel] => [bayi_email] => [kabul_okul] => [diller] => Array ( ) [resimler] => Array ( ) [pathway] => Array ( [0] => stdClass Object ( [id] => 15 [kategori_id] => 0 [kategori_adi] => Amerika’da Eğitim [uniq] => 67 [seo] => amerika-da-egitim [link] => http://kareegitim.com/amerika-da-egitim ) [1] => stdClass Object ( [id] => 22 [kategori_id] => 15 [kategori_adi] => Amerika Dil Okulları [uniq] => 90 [seo] => amerika-dil-okullari [link] => http://kareegitim.com/amerika-dil-okullari ) ) ) [2] => Icerik_Obje Object ( [id] => 80 [uniq] => 102 [limt] => [kategori_id] => 22 [kategori_adi] => Amerika Dil Okulları [durum] => 1 [anasayfa] => 0 [tarih] => 07.01.2016 [saat] => 11:31:41 [baslik] => Yogun Ingilizce programlari [icerik] => Yeni Zelanda’ya İngilizce eğitimi amaçlı giden öğrenciler, özel dil okullarında Yoğun İngilizce eğitimi alabilirler.  Yoğun İngilizce programlarında, öğrenciler haftada yirmi beş ya da otuz ders görür.  Programların başlangıç tarihleri genellikle esnektir ve her Pazartesi başlar.  Yoğun İngilizce programlarının ücretleri ders saati fazla olduğu için Genel İngilizce programlarına göre yüksektir.  Program ücretleri, kaç hafta eğitim alındığına ve hangi okulda eğitim alındığına bağlı olarak değişir.

KARE Yurtdışı Eğitim, Yeni Zelanda’da İngilizce eğitim almak isteyen öğrencilere danışmanlık hizmeti vermektedir.

[ozet] => [link] => http://kareegitim.com/amerika-dil-okullari/yogun-ingilizce-programlari/102 [tiklama] => 2308 [keywords] => [description] => [resim] => [resim_tur] => [koordinat] => [baslangic_tarihi] => [bitis_tarihi] => [bagli_kategori] => 0 [dropbox] => [ozellik1] => 0 [poplink] => [poplink_pencere] => 1 [saritv_link] => [bayi_il] => 0 [bayi_ilce] => [bayi_adres] => [bayi_yetkili] => [bayi_tel] => [bayi_email] => [kabul_okul] => [diller] => Array ( ) [resimler] => Array ( ) [pathway] => Array ( [0] => stdClass Object ( [id] => 15 [kategori_id] => 0 [kategori_adi] => Amerika’da Eğitim [uniq] => 67 [seo] => amerika-da-egitim [link] => http://kareegitim.com/amerika-da-egitim ) [1] => stdClass Object ( [id] => 22 [kategori_id] => 15 [kategori_adi] => Amerika Dil Okulları [uniq] => 90 [seo] => amerika-dil-okullari [link] => http://kareegitim.com/amerika-dil-okullari ) ) ) [3] => Icerik_Obje Object ( [id] => 79 [uniq] => 101 [limt] => [kategori_id] => 22 [kategori_adi] => Amerika Dil Okulları [durum] => 1 [anasayfa] => 0 [tarih] => 07.01.2016 [saat] => 11:31:10 [baslik] => Uzun Dönem Paket Programları [icerik] => Birçok özel dil okulu Amerika’da Dil Eğitimi için uzun zaman ayırmış öğrencilere bazı avantajlar sunmak ister. İşte uzun dönem paket programları bunlardan birisidir. Genellikle 20,24,32,36 haftalar gibi uzun süreli eğitim planlayan öğrenciler okula ödeyecekleri eğitim ücretleri fazla olacağı için indirimli haftalık ücretlerden yararlanabilirler. Yani uzun dönem paket programları için belirlenmiş eğitim ücretleri haftalık olarak hesaplandığında, kısa dönem yani genellikle 5 ayın altında olan programlara nazaran çok daha uygun olmaktadır. Uzun dönem paket programlarının en önemli özelliği programa başlangıç tarihlerinin Genel ya da Yoğun İngilizce Programlarında olduğu gibi esnek olamayışıdır. Bu programlara genellikle senede 4 kez, Ocak, Nisan, Haziran ve Eylül aylarında başlamak mümkündür.  Bazı okullar ise nadirde olsa ayda bir kez programa başlama imkanı sunabilmektedirler. Uzun Dönem Paket Programlarının da haftalık ders saatleri 20, 25, 30 şeklinde olabilir. Öğrenciler amaçlarına en uygun süre ve haftalık ders saatini seçebilirler. Size en uygun program ve süreyi belirlemek için KARE Eğitim danışmanlarından destek alabilirsiniz.

Amerika dil okullarının bir çoğu indirimli programlar sunmaktadır. New York dil okulları, Boston dil okulları, San Diego Dil Okulları, Los Angeles Dil Okullarını en çok tercih edilen ve indirimli programlar sunan amerika dil okulları arasında sayabiliriz.

[ozet] => [link] => http://kareegitim.com/amerika-dil-okullari/uzun-donem-paket-programlari/101 [tiklama] => 2584 [keywords] => [description] => [resim] => [resim_tur] => [koordinat] => [baslangic_tarihi] => [bitis_tarihi] => [bagli_kategori] => 0 [dropbox] => [ozellik1] => 0 [poplink] => [poplink_pencere] => 1 [saritv_link] => [bayi_il] => 0 [bayi_ilce] => [bayi_adres] => [bayi_yetkili] => [bayi_tel] => [bayi_email] => [kabul_okul] => [diller] => Array ( ) [resimler] => Array ( ) [pathway] => Array ( [0] => stdClass Object ( [id] => 15 [kategori_id] => 0 [kategori_adi] => Amerika’da Eğitim [uniq] => 67 [seo] => amerika-da-egitim [link] => http://kareegitim.com/amerika-da-egitim ) [1] => stdClass Object ( [id] => 22 [kategori_id] => 15 [kategori_adi] => Amerika Dil Okulları [uniq] => 90 [seo] => amerika-dil-okullari [link] => http://kareegitim.com/amerika-dil-okullari ) ) ) [4] => Icerik_Obje Object ( [id] => 78 [uniq] => 100 [limt] => [kategori_id] => 22 [kategori_adi] => Amerika Dil Okulları [durum] => 1 [anasayfa] => 0 [tarih] => 07.01.2016 [saat] => 11:30:27 [baslik] => TOEFL Hazırlık Programları [icerik] => Ana dili İngilizce olmayan tüm öğrencilerin başta Amerika olmak üzere birçok İngilizce konuşulan veya konuşulmayan fakat İngilizce Lisans veya yüksek Lisans Programları sunan ülkede eğitim alabilmek için girmeleri gereken İngilizce yeterlilik sınavı olan TOEFL (Test Of English As a Foreign Language), Amerika’da New Jersey eyaletinde bulunan ETS (Educational Testing Services) tarafından dünyanın birçok şerhrinde yapılmaktadır. Türkiye’de de birçok özel ve devlet üniversitesi İngilizce Programlara öğrencilerini kabul ederken TOEFL sınavından belirli bir yeterlilik puanını göstermelerini kabul etmektedir. Dünyaca geçerliliği olan TOEFL sınavını ayrıca Türkiye’de ki birçok özel sektör firması ve bankalar da dil tazminatı vermek adına kabul etmektedir. Kısacası, TOEFL, İngilizce dil bilgisinin yeterli seviyede olduğunu dünyaca geçerli olan bir belge ile ispatlamak isteyen herkesin aldığı bir sınav olmuştur.

Hayatımızda oldukça fazla yer etmeye başlayan TOEFL sınavı 4 bölümden oluşur ve yaklaşık 3,5-4 saat içinde tamamlanır. Sınav speaking yani konuşma bölümü dahil tamamen on-line olarak bilgisayar başında yapılır. TOEFL sınavında dinleme, gramer, okuma, yazma ve konuşma bölümleri yer almaktadır. Sınav çoktan seçmeli olmakla birlikte nadiren kelime bilgisine dayanan ucu açık sorularda gelebilir.  TOEFL sınavına Türkiye’de hangi şehirlerde ve tarihlerde girilebileceği hatta sınav ve sınava hazırlık hakkında oldukça detaylı bilgiyi KARE Eğitim Danışmanlarından elde edebilirsiniz. KARE Eğitim sizler için en iyi TOEFL Hazırlık Programlarını ister Türkiye’de ister Amerika’da önerecektir.

Amerika dil okulları TOEFL Hazırlık programlarını en çok tercih edilen New York Dil Okulları, Boston Dil Okulları, Chicago Dil okulları, Los Angeles Dil Okulları gibi alternatiflerde bulmanız  mümkün. Amerika'da en popüler TOEFL Hazırlık Programları ise Kaplan TOEFL Hazırlık, ELS TOEFL Hazırlık şeklinde karşınıza çıkacaktır.

Amerika’da ki birçok dil okulu TOEFL Hazırlık konusunda öğrencilere kurslar vermektedir. Amerika’da veya İngilizce ana dili olan veya programlarını İngilizce olarak sunan diğer ülkelerde hazırlık okumadan yüksek öğrenim alabilmek için TOEFL alma gerekliliği bu amaç için yola çıkan birçok öğrenciyi TOEFL Hazırlık Programlarına katılmaya yöneltmiştir. TOEFL Hazırlık Programlarına katılacak olan öğrencilerin genellikle belli bir seviyede İngilizce seviyesine ve bilgisine ulaşmış olmaları beklenir. Programlar genelde sabahtan Genel İngilizce ve öğleden sonra sınav hazırlık şeklinde düzenlenir ve öğleden sonraki sınıflarda test teknikleri, zaman değerlendirme, kompozisyon yazımı vs gibi konularda sınava hazırlık kriterleri ders olarak kapsama alınır. TOEFL Hazırlık kursları genellikle, 4-12 hafta arasında verilmekle birlikte bu süre okuldan okula değişir ve daha uzun süreleri de kapsayabilir. Sizin için en uygun TOEFL Programlarını seçebilmek ve bu programlar için danışmanlık alabilmek için KARE Eğitim Danışmanlarına ulaşmanız yeterli. [ozet] => [link] => http://kareegitim.com/amerika-dil-okullari/toefl-hazirlik-programlari/100 [tiklama] => 2470 [keywords] => [description] => [resim] => [resim_tur] => [koordinat] => [baslangic_tarihi] => [bitis_tarihi] => [bagli_kategori] => 0 [dropbox] => [ozellik1] => 0 [poplink] => [poplink_pencere] => 1 [saritv_link] => [bayi_il] => 0 [bayi_ilce] => [bayi_adres] => [bayi_yetkili] => [bayi_tel] => [bayi_email] => [kabul_okul] => [diller] => Array ( ) [resimler] => Array ( ) [pathway] => Array ( [0] => stdClass Object ( [id] => 15 [kategori_id] => 0 [kategori_adi] => Amerika’da Eğitim [uniq] => 67 [seo] => amerika-da-egitim [link] => http://kareegitim.com/amerika-da-egitim ) [1] => stdClass Object ( [id] => 22 [kategori_id] => 15 [kategori_adi] => Amerika Dil Okulları [uniq] => 90 [seo] => amerika-dil-okullari [link] => http://kareegitim.com/amerika-dil-okullari ) ) ) [5] => Icerik_Obje Object ( [id] => 77 [uniq] => 99 [limt] => [kategori_id] => 22 [kategori_adi] => Amerika Dil Okulları [durum] => 1 [anasayfa] => 0 [tarih] => 07.01.2016 [saat] => 11:14:26 [baslik] => SAT Hazırlık Programları [icerik] => SAT Amerika’nın tüm vatandaşlarının girmesini mecbur tuttuğu ÖSS benzeri bir Üniversite Giriş Sınavıdır. Amerika’da birçok üniversite bu sınavı yabancı öğrencilerden istemezken sıralaması yüksek olan bazı iyi üniversiteler isteyebilmektedir. Sınav, çok kısa olarak okuma, matematik ve yazma bilgilerinizi ölçer.  Amerika’da ki birçok üniversite SAT sınavını burs verme kriteri olarak da kullanmaktadır. Lise not ortalaması çok iyi olan öğrencilerin çok da iyi bir SAT sınav sonuçları var ise üniversitelerde burs alma olanakları da oldukça fazla olacaktır. Amerika’da College Board tarafından yapılan sınavda puanlama 2400 üzerinden yapılır. Eleştirel okuma, matematik ve yazma bölümlerinden öğrenciler 200-800 arasında puan alabilirler. Her 3 bölümden de tam puan alan öğrenciler 2400 skoruna ulaşabilecektir. Yazma bölümü ise iki ayrı şekilde puanlanır. Çoktan seçmeli olan sorular 20-80 puan arasında, kompozisyon örneği kısmı ise 2-12 puan arasında değerlenir. Senede bir kaç kez yapılan sınava Türkiye’de Robert College’de girilebilmektedir.

Genel SAT Sınavının yanı sıra sıralamalara giren bazı iyi üniversiteler başvuru yapılan bölüme göre SAT altında Subject Test denilen sınavları da isteyebilirler. Subject Testler genellikle, Matematik, Fizik, Kimya, Biyoloji, Tüm Diller, Tarih, Edebiyat gibi konulardan alınabilir. Bu testlerin alınma amacı özellikle belli bir alandaki bilginizin ne kadar iyi olduğunu ispatlamak içindir. Her üniversite subject testleri istemez.

Amerika’da SAT Sınavına hazırlık veren özel dil okulları vardır. SAT Sınavına hazırlık genellikle İngilizce seviyesi iyi olan ve bu sınavlarda başarı elde etmek isteyen öğrencilere sınav taktiklerini öğretmek adına verilir. Özellikle İngilizce kısmında ağırlıklı olarak dersler verilir. SAT Hazırlık programlarını Amerika’nın her eyaletinde ve şehrinde bulmak mümkün değildir özellikle New York, Boston gibi büyük şehirlerde bu programlara katılabilirsiniz. Genellikle SAT sınav hazırlık kursları 4-12 haftalık süreleri kapsar ve haftada ortalama 25 ders eğitim verilir.

Amerika dil okullarında veya üniversite bünyelerinde sunulan programlar arasında en popüler ve tercih edilen Amerika SAT Hazırlık Programları, Kaplan Dil Okulları ve ELS Dil Okullarında veriliyor.

Sizin için en uygun programın seçilmesi ve sınavlara hazırlık hakkında detaylı bilgi için KARE Eğitim Ofislerine ulaşabilirsiniz.

[ozet] => [link] => http://kareegitim.com/amerika-dil-okullari/sat-hazirlik-programlari/99 [tiklama] => 2138 [keywords] => [description] => [resim] => [resim_tur] => [koordinat] => [baslangic_tarihi] => [bitis_tarihi] => [bagli_kategori] => 0 [dropbox] => [ozellik1] => 0 [poplink] => [poplink_pencere] => 1 [saritv_link] => [bayi_il] => 0 [bayi_ilce] => [bayi_adres] => [bayi_yetkili] => [bayi_tel] => [bayi_email] => [kabul_okul] => [diller] => Array ( ) [resimler] => Array ( ) [pathway] => Array ( [0] => stdClass Object ( [id] => 15 [kategori_id] => 0 [kategori_adi] => Amerika’da Eğitim [uniq] => 67 [seo] => amerika-da-egitim [link] => http://kareegitim.com/amerika-da-egitim ) [1] => stdClass Object ( [id] => 22 [kategori_id] => 15 [kategori_adi] => Amerika Dil Okulları [uniq] => 90 [seo] => amerika-dil-okullari [link] => http://kareegitim.com/amerika-dil-okullari ) ) ) [6] => Icerik_Obje Object ( [id] => 76 [uniq] => 98 [limt] => [kategori_id] => 22 [kategori_adi] => Amerika Dil Okulları [durum] => 1 [anasayfa] => 0 [tarih] => 07.01.2016 [saat] => 11:13:40 [baslik] => GMAT, GRE Hazırlık Programları [icerik] => GMAT, özellikle Amerika ve daha sonra da Avrupa ve dünyada İngilizce Yüksek Lisans Programı sunan bir çok ülkede  İşletme ve dalları ile ilgili bölümler tercih eden tüm öğrencilerin girmeleri gereken bir ölçme sınavıdır. GMAT sınavından aldığınız skor Amerika’da MBA veya İşletme Fakültesinde ki birçok bölüme kabul edilme şansınızı belirleyecektir. Skorunuz ne kadar yüksek olursa kabul edilme ihtimaliniz de o kadar çok olur. GMAT sınavı, İngilizce sözel, sayısal ( matematik), analitik ve sözel kompozisyon yeterliliklerinizi ölçen bir sınavdır. Sınav süresi 3,5-4 saattir. Türkiye dahil dünyadaki bir çok ülkede uygulanmaktadır. Sınav sonuçları 5 yıl süre ile geçerlidir.

GRE ise Amerika veya İngilizce eğitim veren diğer ülkelerde İşletme dışında yüksek lisans programlarına başvurmak isteyen öğrencilerin girmesi gerekli olan sınavdır. İşletme dışında yer alan programlar arasında tüm mühendislik dalları, psikoloji, iletişim, İngiliz dili ve edebiyatı gibi bölümler sayılabilir. GRE sınavına her yıl230 farklı ülkede ortalama 600.000 öğrenci girmektedir. Sınav süresi 3,5-4 saattir. Aynı GMAT sınavında olduğu gibi Türkiye dahil dünyadaki bir çok ülkede uygulanmaktadır ve sınav sonuçları 5 yıl süre ile geçerlidir.

GMAT ve GRE sınavlarına hazırlık programlarını Amerika’da bazı iyi dil okullarında bulmak mümkündür. Programlara katılan öğrencilerin İngilizce seviyelerinin çok iyi olması gereklidir. Birçok dil okulu yabancı öğrencilerin GMAT Hazırlık Programlarına katılabilmesi için en az 80 civarlarında TOEFL yeterliliğine sahip olmasını isteyebilir. GMAT ve GRE Sınavlarına Amerika ‘da New York, Boston, Chicago gibi birçok büyük şehirde hazırlanabilirsiniz. Ders saatleri genellikle azdır çünkü bu programlar İngilizce öğretmeye yönelik değil testte başarılı olabilmek için taktikleri öğretmek ile ilgilenir. Bu nedenlerle süreleri genellikle 4-12 hafta arasındadır. Programlarda öğrencilerin sınıfta aldığı dersten ziyade kendi kendine çalışması beklenir. GMAT, GRE sınavlarına hazırlık programlarının başlangıç tarihleri Genel İngilizce Programları kadar esnek değildir bu nedenle planlama yaparken mutlaka KARE Eğitim Danışmanlarından destek alınız.

Amerika'da GRE ve GMAT Hazırlık konusunda en meşhur okullarında başında KAPLAN dil okulları geliyor. KAPLAN Dil Okullarının sunmuş olduğu GMAT Hazırlık ve GRE Hazırlık Programları yabancı öğrenciler için özel dizayn edilmiştir ve genellikle New York Dil Okulları, Boston Dil Okulları, Chicago Dil Okulları, Los Angeles Dil Okulları gibi merkezi şehirlerde verilmektedir. [ozet] => [link] => http://kareegitim.com/amerika-dil-okullari/gmat-gre-hazirlik-programlari/98 [tiklama] => 2180 [keywords] => [description] => [resim] => [resim_tur] => [koordinat] => [baslangic_tarihi] => [bitis_tarihi] => [bagli_kategori] => 0 [dropbox] => [ozellik1] => 0 [poplink] => [poplink_pencere] => 1 [saritv_link] => [bayi_il] => 0 [bayi_ilce] => [bayi_adres] => [bayi_yetkili] => [bayi_tel] => [bayi_email] => [kabul_okul] => [diller] => Array ( ) [resimler] => Array ( ) [pathway] => Array ( [0] => stdClass Object ( [id] => 15 [kategori_id] => 0 [kategori_adi] => Amerika’da Eğitim [uniq] => 67 [seo] => amerika-da-egitim [link] => http://kareegitim.com/amerika-da-egitim ) [1] => stdClass Object ( [id] => 22 [kategori_id] => 15 [kategori_adi] => Amerika Dil Okulları [uniq] => 90 [seo] => amerika-dil-okullari [link] => http://kareegitim.com/amerika-dil-okullari ) ) ) [7] => Icerik_Obje Object ( [id] => 75 [uniq] => 97 [limt] => [kategori_id] => 22 [kategori_adi] => Amerika Dil Okulları [durum] => 1 [anasayfa] => 0 [tarih] => 07.01.2016 [saat] => 11:13:10 [baslik] => İş İngilizcesi Programları [icerik] => İş İngilizcesi Programları Amerika’da hemen hemen bütün özel dil okulları ve üniversite bünyesindeki kurslar tarafından sunulmaktadır. Genellikle haftalık 25-30 ders olan programlarda sabahtan Genel İngilizce öğleden sonra da İş İngilizcesi şeklinde dersler yapılmaktadır. İş İngilizcesi Programına katılacak olan öğrencilerine İngilizce seviyelerinin en az Upper-Intermediate seviyesinde olması beklenir. İş İngilizcesi Programında İngilizce’nin modülleri değil, iş hayatında dilin nasıl kullanılacağı öğretilir. Telefon konuşması yaparken kullanılacak terimler, toplantıyı yönetme, sunum yapma, teklif hazırlama gibi genel iş akışı içinde yapılacak aktivitelerde başarılı olarak İngilizce dilini kullanabilmek isteyenler için İş İngilizcesi Programları idealdir. Genellikle süreleri 4-8 hafta şeklindedir ve başlangıç tarihleri de oldukça esnektir. İş İngilizce programları Amerika’da birçok dil okulunda verilmektedir.

Amerika'da dil eğitimi programı sunan okulların başında en tanınmış olanları Kaplan, Embassy, ELS gelmektedir. Bu Amerika dil okullarının çoğunda da İş İngilizcesi programları sunulmaktadır. Sizin için en uygun program ve okulun seçimi için KARE Eğitim ofislerine ulaşmanız yeterli. [ozet] => [link] => http://kareegitim.com/amerika-dil-okullari/is-ingilizcesi-programlari/97 [tiklama] => 2179 [keywords] => [description] => [resim] => [resim_tur] => [koordinat] => [baslangic_tarihi] => [bitis_tarihi] => [bagli_kategori] => 0 [dropbox] => [ozellik1] => 0 [poplink] => [poplink_pencere] => 1 [saritv_link] => [bayi_il] => 0 [bayi_ilce] => [bayi_adres] => [bayi_yetkili] => [bayi_tel] => [bayi_email] => [kabul_okul] => [diller] => Array ( ) [resimler] => Array ( ) [pathway] => Array ( [0] => stdClass Object ( [id] => 15 [kategori_id] => 0 [kategori_adi] => Amerika’da Eğitim [uniq] => 67 [seo] => amerika-da-egitim [link] => http://kareegitim.com/amerika-da-egitim ) [1] => stdClass Object ( [id] => 22 [kategori_id] => 15 [kategori_adi] => Amerika Dil Okulları [uniq] => 90 [seo] => amerika-dil-okullari [link] => http://kareegitim.com/amerika-dil-okullari ) ) ) [8] => Icerik_Obje Object ( [id] => 74 [uniq] => 96 [limt] => [kategori_id] => 22 [kategori_adi] => Amerika Dil Okulları [durum] => 1 [anasayfa] => 0 [tarih] => 07.01.2016 [saat] => 11:12:34 [baslik] => Mesleki İngilizce Programları [icerik] => Amerika’da Mesleki İngilizce Programları genellikle yeni mezun öğrencilerin yada hali hazırda iş hayatında girmiş çalışanların kendi alanlarındaki mesleki terminolojiyi öğrenebilmeleri için hazırlanmış programlardır. Amerika’da hemen hemen bir çok özel dil okulunda özellikle belirli alanlarda Mesleki İngilizce Programları verilmektedir. İşletme, Pazarlama, Hukuk, Tıp, İş İngilizcesi, Turizm İngilizcesi gibi sektörler bu alanda en çok tercih edilen mesleki programlar arasında yer alıyor. Mesleki İngilizce Programlarının içinde terminolijinin yanı sıra İngilizce dersleri de verilmektedir. Özellikle sabahları Genel İngilizce dersleri yapılmakta ve öğleden sonraları da mesleğe yönelik dersler programda yer almaktadır. Bu tip programlara katılan kişiler genellikle, kendilerini çalıştıkları yada çalışmayı planladıkları sektörde İngilizce kullanırken çok daha rahat ve konuya hakim hissederler. Bunun yanısıra, bir çok öğrenci bu programlarda kendi ilgi alanları olan mesleki alanda diğer ülkelerden gelen kişilerle de bilgilerini paylaşma ve sosyalleşme imkanı bulabilirler. Kendi alanınızda Amerika’da Mesleki İngilizce Programları sunulup sunulmadığı konusunda bilgi almak için KARE Eğitim’i arayabilirsiniz. [ozet] => [link] => http://kareegitim.com/amerika-dil-okullari/mesleki-ingilizce-programlari/96 [tiklama] => 2231 [keywords] => [description] => [resim] => [resim_tur] => [koordinat] => [baslangic_tarihi] => [bitis_tarihi] => [bagli_kategori] => 0 [dropbox] => [ozellik1] => 0 [poplink] => [poplink_pencere] => 1 [saritv_link] => [bayi_il] => 0 [bayi_ilce] => [bayi_adres] => [bayi_yetkili] => [bayi_tel] => [bayi_email] => [kabul_okul] => [diller] => Array ( ) [resimler] => Array ( ) [pathway] => Array ( [0] => stdClass Object ( [id] => 15 [kategori_id] => 0 [kategori_adi] => Amerika’da Eğitim [uniq] => 67 [seo] => amerika-da-egitim [link] => http://kareegitim.com/amerika-da-egitim ) [1] => stdClass Object ( [id] => 22 [kategori_id] => 15 [kategori_adi] => Amerika Dil Okulları [uniq] => 90 [seo] => amerika-dil-okullari [link] => http://kareegitim.com/amerika-dil-okullari ) ) ) [9] => Icerik_Obje Object ( [id] => 73 [uniq] => 95 [limt] => [kategori_id] => 22 [kategori_adi] => Amerika Dil Okulları [durum] => 1 [anasayfa] => 0 [tarih] => 07.01.2016 [saat] => 11:12:04 [baslik] => Profesyoneller İçin İngilizce [icerik] => İş hayatına başlamış ve hali hazırda iş tecrübesini kazanmış olan yöneticiler ya da uzmanlar için sunulan programlardır. Amerika’da bu tip programlara özel dil okullarında oldukça sık rastlanmaktadır.  Bu programlar genellikle 1-6 hafta gibi kısa sürelerde tam olarak ihtiyaca yönelik hazırlanır. Kısa sürede ihtiyaca yönelik en iyi ilerlemeyi sağlayabilmek için programlar oldukça yoğundur. Ders saatleri günde 8 saate kadar çıkabilir. Sınıf mevcutları genellikle 4-6 kişi arasında değişir ya da birçok programda günün yarısı grup dersi diğer yarısı bire-bir özel dersler şeklinde de verilebilir. Executive English olarak da adlandırılan bu programlar diğer programlara göre daha yoğun olduğundan ve sınıf mevcutları çok az olduğundan fiyat olarak da pahalıdırlar. Ancak alınan sonuç kayde değer derecede etkileyicidir. Amerika’da özellikle New York, Chicago, Boston, San Fransisco gibi büyük şehirler profesyoneller tarafından en çok tercih edilen şehirler arasındadır. Başlangıç tarihleri esnek olabilir. Program içeriği genellikle İngilizce’nin Okuma, Yazma, Gramer, Dinleme ve Konuşma gibi ana modüllerini kapsamasına rağmen birçok programda kişiye özel ihtiyaca yönelik değişiklikler yapılabilmektedir. [ozet] => [link] => http://kareegitim.com/amerika-dil-okullari/profesyoneller-icin-ingilizce/95 [tiklama] => 2295 [keywords] => [description] => [resim] => [resim_tur] => [koordinat] => [baslangic_tarihi] => [bitis_tarihi] => [bagli_kategori] => 0 [dropbox] => [ozellik1] => 0 [poplink] => [poplink_pencere] => 1 [saritv_link] => [bayi_il] => 0 [bayi_ilce] => [bayi_adres] => [bayi_yetkili] => [bayi_tel] => [bayi_email] => [kabul_okul] => [diller] => Array ( ) [resimler] => Array ( ) [pathway] => Array ( [0] => stdClass Object ( [id] => 15 [kategori_id] => 0 [kategori_adi] => Amerika’da Eğitim [uniq] => 67 [seo] => amerika-da-egitim [link] => http://kareegitim.com/amerika-da-egitim ) [1] => stdClass Object ( [id] => 22 [kategori_id] => 15 [kategori_adi] => Amerika Dil Okulları [uniq] => 90 [seo] => amerika-dil-okullari [link] => http://kareegitim.com/amerika-dil-okullari ) ) ) [10] => Icerik_Obje Object ( [id] => 72 [uniq] => 94 [limt] => [kategori_id] => 22 [kategori_adi] => Amerika Dil Okulları [durum] => 1 [anasayfa] => 0 [tarih] => 07.01.2016 [saat] => 11:11:26 [baslik] => Hukuk İngilizcesi Programları [icerik] => Hukuk İngilizcesi Programları Amerika’da özellikle hukuk alanında görev yapan profesyoneller ve hukuk fakültesi öğrencileri için dizayn edilmiştir. Programlara katılmak için ileri seviyede İngilizce bilgisine sahip olmak şarttır ve katılan öğrenciler hem İngilizcelerini geliştirirler hem hukuki terimlerin İngilizcelerini öğrenirler hem de Amerikan Hukuk sistemi hakkında bir bakış açısı kazanırlar. Hukuk İngilizcesi Programlarına özellikle sıralamalara giren iyi üniversitelerin bünyesinde katılmak isteyen adayların TOEFL IBT sınavından 79 civarında bir skor almaları gerekmektedir. Hukuk ile alakalı eğitim ya da profesyonel geçmişe sahip olmak kabul edilmek için istenen diğer şartlardan birisidir. Programlar genellikle Ocak, Mart, Haziran, Eylül olmak üzere sene 4 ana dönemde başlar. Dersler Pazartesi-Cuma arası haftada 5 gün olarak verilir. Programlar genelde 4-12 hafta arasında sürebilir ve haftalık ders saati yaklaşık 25’tir. Hukuk İngilizcesi Programlarının içinde verilen derslere örnek vermek gerekirse; Amerikan hukuk sistemine bakış, dava ve duruşma Prosedürleri, içtihatları birleştirme kararları, hukuk sistemini etkileyen sosyal ve kültürel akımlar, misafir hukukçu seminerleri, okuma, kelime geliştirme hukuk terminolojisi ve sunum teknikleri sayılabilir. [ozet] => [link] => http://kareegitim.com/amerika-dil-okullari/hukuk-ingilizcesi-programlari/94 [tiklama] => 2298 [keywords] => [description] => [resim] => [resim_tur] => [koordinat] => [baslangic_tarihi] => [bitis_tarihi] => [bagli_kategori] => 0 [dropbox] => [ozellik1] => 0 [poplink] => [poplink_pencere] => 1 [saritv_link] => [bayi_il] => 0 [bayi_ilce] => [bayi_adres] => [bayi_yetkili] => [bayi_tel] => [bayi_email] => [kabul_okul] => [diller] => Array ( ) [resimler] => Array ( ) [pathway] => Array ( [0] => stdClass Object ( [id] => 15 [kategori_id] => 0 [kategori_adi] => Amerika’da Eğitim [uniq] => 67 [seo] => amerika-da-egitim [link] => http://kareegitim.com/amerika-da-egitim ) [1] => stdClass Object ( [id] => 22 [kategori_id] => 15 [kategori_adi] => Amerika Dil Okulları [uniq] => 90 [seo] => amerika-dil-okullari [link] => http://kareegitim.com/amerika-dil-okullari ) ) ) [11] => Icerik_Obje Object ( [id] => 71 [uniq] => 93 [limt] => [kategori_id] => 22 [kategori_adi] => Amerika Dil Okulları [durum] => 1 [anasayfa] => 0 [tarih] => 07.01.2016 [saat] => 11:10:51 [baslik] => Tıp İngilizcesi Programları [icerik] => Daha öncesi özellikle Anatomi ve Fizyoloji ya da bunlarla alakalı dersler alan tüm öğrenciler ve sağlık alanında görev yapan kişiler Tıp İngilizcesi Programlarına katılabilirler. Programda genellikle Tıp Hayatı ile ilgili İngilizce terimler terminoloji ve anlatım biçimleri işlenmektedir. İngilizce seviyesi High Intermediate olan öğrenciler program için gerekli olan İngilizce yeterliliğini karşılamış olurlar. Programlar genellikle yaz aylarında 4 haftalık dönemler halinda düzenlenmiştir. Öğrenciler hafta içi her gün, haftada 20 ders eğitim alabilir. Özellikle ele alınan konu Tıp terimlerinin öğrenilmesidir ancak bunun yanında programlarda aşağıda sıralanan topiklerde uygulanabilir. Amerika sağlık sistemine bakış, hasta ile iletişime geçmek için kullanılacak terimler ve seçilecek dil, insan anatomi ve fizyolojisi, Tıp tarihi, travma ve acil durum müdahalesi, teşhis ve müdahale prosedürleri, tip yazışmalarında kullanılacak dil.

Sizler için en uygun programın seçimi ve detaylı bilgilendirme konusunda KARE Eğitim Danışmanlarından destek alabilirsiniz. [ozet] => [link] => http://kareegitim.com/amerika-dil-okullari/tip-ingilizcesi-programlari/93 [tiklama] => 2497 [keywords] => [description] => [resim] => [resim_tur] => [koordinat] => [baslangic_tarihi] => [bitis_tarihi] => [bagli_kategori] => 0 [dropbox] => [ozellik1] => 0 [poplink] => [poplink_pencere] => 1 [saritv_link] => [bayi_il] => 0 [bayi_ilce] => [bayi_adres] => [bayi_yetkili] => [bayi_tel] => [bayi_email] => [kabul_okul] => [diller] => Array ( ) [resimler] => Array ( ) [pathway] => Array ( [0] => stdClass Object ( [id] => 15 [kategori_id] => 0 [kategori_adi] => Amerika’da Eğitim [uniq] => 67 [seo] => amerika-da-egitim [link] => http://kareegitim.com/amerika-da-egitim ) [1] => stdClass Object ( [id] => 22 [kategori_id] => 15 [kategori_adi] => Amerika Dil Okulları [uniq] => 90 [seo] => amerika-dil-okullari [link] => http://kareegitim.com/amerika-dil-okullari ) ) ) [12] => Icerik_Obje Object ( [id] => 70 [uniq] => 92 [limt] => [kategori_id] => 22 [kategori_adi] => Amerika Dil Okulları [durum] => 1 [anasayfa] => 0 [tarih] => 07.01.2016 [saat] => 11:10:15 [baslik] => Teacher Training Programları [icerik] => Teacher Training Programları hali hazırda İngilizce Öğretmenliği yapan ya da yapmaya aday olan kişiler için tasarlanmıştır. Programlarda gündeme alınan konular arasında, İngilizce öğretiminde en güncel metodlar, kullanılan uygulamalar ve materyaller, derse ve dile hakimiyet sayılabilir. Bu programa katılacak olan adayların İngilizce dili ile hiç bir problemi olmaması gerekir. Programlar genellikle TEFL ya da TESOL olarak adlandırılabilir. TEFL Programları özel dil okulları tarafından sunulabildiği gibi sıralamalara girmiş üniversitelerin extension programları tarafından da verilmektedir. Genellikle 2 bölüme ayrılır. Deneyimi olmayanlar için 3 aylık giriş kursları ve daha sonrasında 6 aylık uzmanlık programları sunulmaktadır. Programlar genellikle kısa sürelidir ve senenin belirli aylarında başlar. Bazı programlar sadece bilgi ve eğitim amaçlı dil okulu sertifikası verirken bazıları ise bütün dünyada geçerli CELTA (Certificate in English Language Teaching to Adults) , DELTA (Diploma in English Language Teaching)  sınavlarına hazırlayabilir. CELTA Programları daha önce hiç İngilizce öğretmenliği yapmamış ya da çok yeni başlamış öğretmenler adayları için uygun olan başlangıç düzeyi sertifikasıdır. Amerika’da bu programa büyük şehirlerde 4 haftalık sürelerde katılmak mümkündür. Her sene 10.000 kişinin üzerinde öğretmen bu sertifikayı almaktadır. DELTA ise İngilizce öğretmenlik tecrübesine sahip kişilerin 3 farklı modül alarak katılabilecekleri üst düzey diploma programıdır ve bütün dünyada tanınmaktadır.

Size en uygun program seçimi ve detaylar için KARE Eğitim Danışmanlarından destek alabilirsiniz. Teacher Traning Programları KARE Eğitim’in öğrenci yerleştirmesi yaptığı birçok okulda sunulmaktadır. [ozet] => [link] => http://kareegitim.com/amerika-dil-okullari/teacher-training-programlari/92 [tiklama] => 2164 [keywords] => [description] => [resim] => [resim_tur] => [koordinat] => [baslangic_tarihi] => [bitis_tarihi] => [bagli_kategori] => 0 [dropbox] => [ozellik1] => 0 [poplink] => [poplink_pencere] => 1 [saritv_link] => [bayi_il] => 0 [bayi_ilce] => [bayi_adres] => [bayi_yetkili] => [bayi_tel] => [bayi_email] => [kabul_okul] => [diller] => Array ( ) [resimler] => Array ( ) [pathway] => Array ( [0] => stdClass Object ( [id] => 15 [kategori_id] => 0 [kategori_adi] => Amerika’da Eğitim [uniq] => 67 [seo] => amerika-da-egitim [link] => http://kareegitim.com/amerika-da-egitim ) [1] => stdClass Object ( [id] => 22 [kategori_id] => 15 [kategori_adi] => Amerika Dil Okulları [uniq] => 90 [seo] => amerika-dil-okullari [link] => http://kareegitim.com/amerika-dil-okullari ) ) ) [13] => Icerik_Obje Object ( [id] => 69 [uniq] => 91 [limt] => [kategori_id] => 22 [kategori_adi] => Amerika Dil Okulları [durum] => 1 [anasayfa] => 0 [tarih] => 07.01.2016 [saat] => 11:09:16 [baslik] => Amerika Dil Okulları Listesi [icerik] => Amerika’nın bir ucundan diğer ucuna farklı şehirlerde yer alan dil okulları için örnekleri aşağıda dikkatinize sunuyoruz. Bu okullar ve sundukları programlar hakkında detaylı bilgi için KARE Eğitim’e ulaşabilirsiniz.
Amerika’da dil okullarının çoğunlukla bulunduğu şehirlere örnekler;
New York, Boston, Chicago, Washington DC, San Francisco, San Diego, Los Angeles, Irvine, Seattle, Miami, Fort Lauderdale, Tampa, Orlando, Las Vegas, Charlotte, Grand Rapids, Atlanta, Ruston, New Jersey, Indianapolis, Columbus, Portland, Philadelphia, Nashville, Houston, Oklohama City

Amerika’da eğitim alabileceğiniz dil okullarına örnekler;


Özel Dil Okulları

Kaplan International School
ELS
EC English Language School – San Diego
FLS
EMBASSY CES
International House San Diego
New England School of English
Rennert Bilingual
SDSU
LSI
St Giles
Eurocentres

Üniversite Dil Okulları

University of California San Diego
University of California Los Angeles
University of California Irvine
University of California Santa Barbara
University of California Davis
University of California Riverside
University of California Santa Cruz
San Diego State University
Arizona Language Institute in Phoenix, Arizona
English Language School in Denver, Colorado
Pace University- English Language Institute
Rochester Institute of Technology
Cal Poly English Language Institute
California State University - Chico
California State University - Dominguez Hills
California State University - Fullerton
California State University - Long Beach
California State University - San Bernardin
California State University - San Marco
Stanford University
Central Connecticut State University
University of Maine – Intensive English Institute
University of Wisconsin – Eau Claire
California State University Sonoma – American Language Institute
University of Houston – Language and Culture Center
Clark University – American Language and Culture Institue
Boston University- CELOP
Arkansas State University
Arkansas Tech University
Central Michigan University
Northwest Missouri State University
University of Michigan - Ann Arbor
Wayne State University [ozet] => [link] => http://kareegitim.com/amerika-dil-okullari/amerika-dil-okullari-listesi/91 [tiklama] => 2310 [keywords] => [description] => [resim] => [resim_tur] => [koordinat] => [baslangic_tarihi] => [bitis_tarihi] => [bagli_kategori] => 0 [dropbox] => [ozellik1] => 0 [poplink] => [poplink_pencere] => 1 [saritv_link] => [bayi_il] => 0 [bayi_ilce] => [bayi_adres] => [bayi_yetkili] => [bayi_tel] => [bayi_email] => [kabul_okul] => [diller] => Array ( ) [resimler] => Array ( ) [pathway] => Array ( [0] => stdClass Object ( [id] => 15 [kategori_id] => 0 [kategori_adi] => Amerika’da Eğitim [uniq] => 67 [seo] => amerika-da-egitim [link] => http://kareegitim.com/amerika-da-egitim ) [1] => stdClass Object ( [id] => 22 [kategori_id] => 15 [kategori_adi] => Amerika Dil Okulları [uniq] => 90 [seo] => amerika-dil-okullari [link] => http://kareegitim.com/amerika-dil-okullari ) ) ) ) [iceriklercount] => 14 [kilit] => 0 [diller] => Array ( ) [pathway] => Array ( [0] => stdClass Object ( [id] => 15 [kategori_id] => 0 [kategori_adi] => Amerika’da Eğitim [uniq] => 67 [seo] => amerika-da-egitim [link] => http://kareegitim.com/amerika-da-egitim ) [1] => stdClass Object ( [id] => 22 [kategori_id] => 15 [kategori_adi] => Amerika Dil Okulları [uniq] => 90 [seo] => amerika-dil-okullari [link] => http://kareegitim.com/amerika-dil-okullari ) ) [resimler] => Array ( [0] => stdClass Object ( [id] => 253 [sira] => 0 [referans] => icerik_kategori [referans_id] => 22 [resim_title] => [resim_id] => 140 [tur] => 1 [yol] => image5ced17fcd1652.jpg ) ) [uniq] => 90 )
Amerika Dil Okulları | Yurtdışı Eğitim - Yurtdışında Eğitim | Kare Eğitim | Amerika dilokulları, İngiltere dil okulları