ÜLKE BİLGİLERİ
Yurtdışı Eğitim alacağınız ülke hakkında bilgi almak için ülke seçiniz.
seçimini yap
BÜTÇENE UYGUN DİL OKULUNU BUL
okul bulma sihirbazı
 
#1 Almanca Çince Fransızca İngilizce
#2  
#3  
#4 Genel Dil Eğitimi Yoğunlaştırılmış Bire Bir Dil Eğitimi Üniversiteye Hazırlık Executive Dil Eğitimi TOEFL/TOEIC/IELTS Hazırlık
#5  
#6 Ücret
 

YURTDIŞI EĞİTİM

Diger Resimler

 

 

Onlarca farklı ülke, yüzlerce okul ve programdan sizin için en uygun yurtdışı  eğitim programının seçimi  için KARE Eğitim uzman danışmanlarına  başvurmadan karar vermeyin.

 

Yurtdışı Eğitim genel tabirini kullandığımızda aklımıza neler geliyor bir düşünelim.... Yurtdışı Üniversitelerinde yaz okulları, dil okulları, yurtdışında üniversite eğitimi, yurtdışında master eğitimi, doktora eğitimi, yurtdışında sertifika ve master programları. Yurtdışında mesleki eğitim veren programlar, stajlar ve daha bir çok konu. İşte sizin ilgi alanlarınızdan birisi de yurtdışında eğitim almak ise yukarıda bahsettiğimiz konulardan birisi sizin eğitimini almayı planladığınız alan olacaktır. Bu konuda çok uzun yıllardır sektörde danışmanlık hizmeti veren yüzlerce öğrenciye yurtdışında 22'den fazla ülkede danışmanlık hizmeti sunan Kare Eğitim sizlere detaylı bilgi verecektir.

 

Yurtdışında bir çok dil okulunun Türkiye temsilciliğini yürüten Kare Eğitim'de İngiltere Dil Okulları, Amerika Dil Okulları, Kanada Dil Okulları, Avustralya Dil Okulları gibi bir çok ülkede dil eğitimi seçenekleri sizleri bekliyor. Yurtdışı dil okullarının dönem dönem yapmış olduğu indirim ve promosyonlardan haberdar olabilmek için Kare Eğitim web sitesini ziyaret edebilir veya telefonla Kare Eğitim ofislerine ulaşabilirsiniz. Örneğin; en çok tercih edilen ve çok popüler olan indirimli Londa dil okulları, New York dil okulları, Avrupa'da Frankfurt Dil Okulları gibi alternatiflerinizi değerlendirebilirsiniz.

 

Bu kadar farklı konuda hizmet veren yurtdışı eğitim danışmanlığı firmalarını ziyaret etmeden önce oldukça fazla araştırma yapmanızı öneririz.Yurtdışı eğitim danışmanlık firmaları arasında hangisini seçeceğinize karar verirken önceliği firmaların güvenirliliğini vermeniz gerekli. Birlikte yol almaya karar verdiğiniz yurtdışı eğitim danışmanlık firmasının sizi ilk görüşmede bilgisi ve donanımı ile uzman ve profesyonel olduğuna ikna etmesi, daha önceden giden öğrencilerden veya yerleştirme yaptıkları program  ve üniversitelerden örnekler göstermesi de çok önemlidir. Bu farkları yakalayabilmeniz için sizleri Kare Eğitim ofislerine davet ediyoruz.

 

Yurtdışı eğitim alternatiflerinizin sadece dil okulları ile sınırlı olmadığından bahsetmiştik. Yurtdışında üniversite veya yurtdışında master eğitimi almayı planlayan öğrenciler için 22 farklı ülkede yurtdışı eğitim danışmanlığı hizmeti sunan Kare Eğitim, hangi ülkenin daha uygun ve cazip, hangi ülkenin neden uygun olmadığını detaylı olarak ilk görüşmenizde size anlatacaktır. Bu bilgileri edindikten sonra sizin için en uygun seçenekler uzman yurtdışı eğitim danışmanları tarafından oluşturulacaktır. Bu nedenle Kare Eğitim eğitim danışmanlarına açık yüreklilikle, yurtdışı eğitim için ayırdığınız bütçeden, aklınızda eğitim almayı tasarladığınız ülke ve şehire, eğitim almayı planladığınız bölüme kadar detaylı bilgilendirmenizi yapabilirsiniz. Bu sayede en doğru sonuca ulaşılacaktır.

 

Lisans ve Master programlarında seçtiğiniz program en çok hangi ülkede tercih ediliyor, farklı ülkelerin üniversite başvuru ve yaşam koşulları nelerdir,  eğitim ve konaklama ücretleri en çok hangi ülkede bütçenize uyuyor bilgilerine edinebilmek için KARE Yurtdışı Eğitim Danışmanlarına danışabileceğinizi tekrar hatırlatıyoruz.

 

22’den fazla ülkede dilediğiniz eğitim programı hakkında tüm sorularınız için KARE Yurtdışı Eğitim’e bekliyoruz.

 

Dilediğiniz ülkede Yaz  Okulları, Dil Okulları, Lisans ve Yüksek Lisans Program alternatifleri....

Detaylı bilgi için, bilgi istek formunu doldurunuz