Icerik_Kategori_Obje Object
(
  [id] => 39
  [limt] => 
  [kategori_id] => 33
  [ana_kategori] => Kanada’da Eğitim
  [durum] => 1
  [kategori_adi] => Kanada’da Yaz Okulları
  [icerik] => 
  [resim] => 
  [link] => http://kareegitim.com/kanada-da-yaz-okullari/174
  [tiklama] => 0
  [sira] => 5
  [keywords] => 
  [description] => 
  [alt] => Array
    (
    )

  [icerikler] => Array
    (
      [0] => Icerik_Obje Object
        (
          [id] => 138
          [uniq] => 177
          [limt] => 
          [kategori_id] => 39
          [kategori_adi] => Kanada’da Yaz Okulları
          [durum] => 1
          [anasayfa] => 0
          [tarih] => 14.01.2016
          [saat] => 10:11:09
          [baslik] => Kanada Yaz Okulları
          [icerik] => 

Kanada'da Yaz Okulları

Kanada Yaz Okulları, özellikle 10-16 yaş grubu öğrencilerin hem İngilizce dilini geliştirebilecekleri hem de aktivite ve geziler ile farklı bir deneyim yaşayarak, değişik kültürlerden arkadaşlar edinebilecekleri programları öğrenciler için sunmaktadır. Kanada Yaz Okulları genellikle minimum 2 maksimum 6 hafta arasında sunulmaktadır ancak yolculuk süresi uzun bir ülke olduğu için genellikle Türk öğrenciler 3 - 4 hafta gibi süreler ile programlara katılmayı tercih etmektedirler. Dönem olarak genellikle Haziran- Eylül arası uygun tarihler seçilebilir.

Kanada Yaz Okulları, Türkiye’den hem bireysel olarak öğrenciler hem de liselerden gruplar şeklinde giden öğrenciler tarafından tercih ediliyor. Ülkenin doğal güzellikleri yaz programları için öğrencilerin hem aktivitelerini hem gezilerini renklendiriyor. Kanada Yaz Okullarına giden öğrenciler konaklamalarını Kanada’lı ailelerin yanında veya okul yurtlarında yapabiliyorlar. Kampüs yurtlarında kalan öğrenciler için 24 saat güvenlik ve bir sağlık ekibine ulaşmak mümkün.

Yaz okullarında çocuklarını yalnız bırakmak istemeyen ebeveynler için de alternatifler bulunmaktadır. Aile programları ile ebeveynler çocukları ile birlikte okulların programlarına dahil olup, unutulmaz bir yaz geçirebilirler. 

Öğle saatlerine kadar İngilizce ve öğleden sonra sosyal aktivite programlarının yani sıra, akademik yaz programlarından da söz etmek mümkündür. Üniversiteye hazırlanan öğrenciler için, okulların düzenlediği akademik derslerden oluşan yaz kamplarının yanı sıra IELTS yada TOEFL gibi sınavlara hazırlanmak isteyen öğrencileri de yoğun ve etkili eğitim programları beklemektedir.


Kanada Yaz Okulları için en çok tercih edilen şehirler genellikle Toronto ve Vancouver'dır. Bu şehirlerde 10 yaş üzerine öğrencilere Kanada Yaz Programları sunan okullar hakkında detaylı bilgiyi Kare Eğitim danışmanlarından alabilirsiniz. 


[ozet] => [link] => http://kareegitim.com/kanada-da-yaz-okullari/kanada-yaz-okullari/177 [tiklama] => 1372 [keywords] => Kanada, Canada, yaz okulu, summer school [description] => [resim] => [resim_tur] => [koordinat] => [baslangic_tarihi] => [bitis_tarihi] => [bagli_kategori] => 0 [dropbox] => [ozellik1] => 0 [poplink] => [poplink_pencere] => 1 [saritv_link] => [bayi_il] => 0 [bayi_ilce] => [bayi_adres] => [bayi_yetkili] => [bayi_tel] => [bayi_email] => [kabul_okul] => [diller] => Array ( ) [resimler] => Array ( ) [pathway] => Array ( [0] => stdClass Object ( [id] => 33 [kategori_id] => 0 [kategori_adi] => Kanada’da Eğitim [uniq] => 156 [seo] => kanada-da-egitim [link] => http://kareegitim.com/kanada-da-egitim ) [1] => stdClass Object ( [id] => 39 [kategori_id] => 33 [kategori_adi] => Kanada’da Yaz Okulları [uniq] => 174 [seo] => kanada-da-yaz-okullari [link] => http://kareegitim.com/kanada-da-yaz-okullari ) ) ) [1] => Icerik_Obje Object ( [id] => 137 [uniq] => 176 [limt] => [kategori_id] => 39 [kategori_adi] => Kanada’da Yaz Okulları [durum] => 1 [anasayfa] => 0 [tarih] => 14.01.2016 [saat] => 10:10:39 [baslik] => Aktiviteli Yaz Kampları [icerik] => AKTİVİTELİ YAZ KAMPLARI Kanada’da Aktiviteli Yaz Kampları, 7-17 yaş grubu arası öğrenciler için sabahları Genel İngilizce ve öğleden sonraları yaş gruplarına göre düzenlenmiş sosyal, kültürel, sportif aktiviteler ve hafta sonu gezileri ile organize edilmiş programlardır. Genellikle mesafe uzak olduğu için 3-6 hafta arası süreler için tercih edilmektedir. Yaz Kampları öğrencilerin genellikle okul yaz tatili zamanlarını kapsamaktadır yani Haziran- Temmuz- Ağustos ayları programların sunulduğu aylardır. Tercih edilen şehirler arasında Vancouver, Toronto, Victoria, Whistler, Montreal, Ottawa sayılabilir. Yaz Kampları ufak yaş öğrenciler için organize edildiği için hemen hemen bütün programların içinde 24 saat acil durum sağlık görevlileri, her 10-15 öğrenci ile ilgilenmek üzere bir grup lideri öğretmen bulunmaktadır. Konaklama alternatifleri öğrencilerin tercihlerine göre, aile yanı veya kampüs içinde yurt konaklaması şeklinde olabilir. Odalar çoğunlukla 2 - 4 kişilik olarak sunulmaktadır ancak erken rezervasyonlarda tek kişilik oda bulma imkanı da olabilir. Hemen hemen bütün programlarda sabahtan öğlene kadar seviyelere uygun sınıflarda İngilizce Ders yapılmaktadır. Okuldan okula değişmekle birlikte Kanada Yaz Okullarında İngilizce Programlarında haftada işlenen ders saati 15 - 20 ders arasındadır. Kanada Yaz Kampları genellikle okul döneminde oldukça zorlanan öğrencilerin hem güzel bir yaz tatili deneyimi yaşaması, farklı bir ülke görüp, değişik kültürlerden arkadaşlar edinmesi hem de İngilizcesini pratik etmesi için mükemmel fırsatlar sunmaktadır.
[ozet] => [link] => http://kareegitim.com/kanada-da-yaz-okullari/aktiviteli-yaz-kamplari/176 [tiklama] => 1262 [keywords] => [description] => [resim] => [resim_tur] => [koordinat] => [baslangic_tarihi] => [bitis_tarihi] => [bagli_kategori] => 0 [dropbox] => [ozellik1] => 0 [poplink] => [poplink_pencere] => 1 [saritv_link] => [bayi_il] => 0 [bayi_ilce] => [bayi_adres] => [bayi_yetkili] => [bayi_tel] => [bayi_email] => [kabul_okul] => [diller] => Array ( ) [resimler] => Array ( ) [pathway] => Array ( [0] => stdClass Object ( [id] => 33 [kategori_id] => 0 [kategori_adi] => Kanada’da Eğitim [uniq] => 156 [seo] => kanada-da-egitim [link] => http://kareegitim.com/kanada-da-egitim ) [1] => stdClass Object ( [id] => 39 [kategori_id] => 33 [kategori_adi] => Kanada’da Yaz Okulları [uniq] => 174 [seo] => kanada-da-yaz-okullari [link] => http://kareegitim.com/kanada-da-yaz-okullari ) ) ) [2] => Icerik_Obje Object ( [id] => 136 [uniq] => 175 [limt] => [kategori_id] => 39 [kategori_adi] => Kanada’da Yaz Okulları [durum] => 1 [anasayfa] => 0 [tarih] => 14.01.2016 [saat] => 10:10:06 [baslik] => Kanada Yaz Okulları Listesi [icerik] => Hem İngilizce hem Fransızca dilinizi Kanada’nın en iyi yaz okullarında geliştirmek ve farklı kültürler tanıyacağınız unutulmaz bir deneyim yaşamak için KARE Yurtdışı Eğitim Kanada Yaz Okulları alternatiflerini aşağıda inceleyebilirsiniz. Programlar hakkında detaylı bilgi için Kare Yurtdışı Eğitim’e ulaşmanız yeterli.

ILAC, Toronto - Vancouver
LSI, Vancouver
KGIC, Toronto
University of Toronto Summer School, Toronto
Eurocentres, Toronto, Vancouver
Bodwell College, Vancouver
LSC, Montreal, Toronto, Vancouver
Enforex, Montreal, Vancouver, Toronto, Ottawa [ozet] => [link] => http://kareegitim.com/kanada-da-yaz-okullari/kanada-yaz-okullari-listesi/175 [tiklama] => 1678 [keywords] => [description] => [resim] => [resim_tur] => [koordinat] => [baslangic_tarihi] => [bitis_tarihi] => [bagli_kategori] => 0 [dropbox] => [ozellik1] => 0 [poplink] => [poplink_pencere] => 1 [saritv_link] => [bayi_il] => 0 [bayi_ilce] => [bayi_adres] => [bayi_yetkili] => [bayi_tel] => [bayi_email] => [kabul_okul] => [diller] => Array ( ) [resimler] => Array ( ) [pathway] => Array ( [0] => stdClass Object ( [id] => 33 [kategori_id] => 0 [kategori_adi] => Kanada’da Eğitim [uniq] => 156 [seo] => kanada-da-egitim [link] => http://kareegitim.com/kanada-da-egitim ) [1] => stdClass Object ( [id] => 39 [kategori_id] => 33 [kategori_adi] => Kanada’da Yaz Okulları [uniq] => 174 [seo] => kanada-da-yaz-okullari [link] => http://kareegitim.com/kanada-da-yaz-okullari ) ) ) ) [iceriklercount] => 3 [kilit] => 0 [diller] => Array ( ) [pathway] => Array ( [0] => stdClass Object ( [id] => 33 [kategori_id] => 0 [kategori_adi] => Kanada’da Eğitim [uniq] => 156 [seo] => kanada-da-egitim [link] => http://kareegitim.com/kanada-da-egitim ) [1] => stdClass Object ( [id] => 39 [kategori_id] => 33 [kategori_adi] => Kanada’da Yaz Okulları [uniq] => 174 [seo] => kanada-da-yaz-okullari [link] => http://kareegitim.com/kanada-da-yaz-okullari ) ) [resimler] => Array ( ) [uniq] => 174 )
Kanada’da Yaz Okulları | Yurtdışı Eğitim - Yurtdışında Eğitim | Kare Eğitim | Amerika dilokulları, İngiltere dil okulları