ÜLKE BİLGİLERİ
Yurtdışı Eğitim alacağınız ülke hakkında bilgi almak için ülke seçiniz.
seçimini yap
BÜTÇENE UYGUN DİL OKULUNU BUL
okul bulma sihirbazı
 
#1 Almanca Çince Fransızca İngilizce
#2  
#3  
#4 Genel Dil Eğitimi Yoğunlaştırılmış Bire Bir Dil Eğitimi Üniversiteye Hazırlık Executive Dil Eğitimi TOEFL/TOEIC/IELTS Hazırlık
#5  
#6 Ücret
 

Yurtdışı Eğitim Danışmanlığı

Yurtdışı Eğitim Danışmanlığı deyince aklınıza ne geliyor?

 

Evet. Aklınıza hangi ülke gelirse gelsin her ülke için size yardımcı olabilecek bir kurum bir çok işinizi kolaylaştırmazmıydı?

 

Amerika, İngiltere, Kanada, Avustralya gibi bilinen ülkelerin yanısıra, Avrupa'da Almanya, Avusturya, İsviçre, Belçika, İtalya, Estonya, Norveç, Rusya, Çin, Macaristan, Polonya, Çek Cumhuriyeti ve daha sayamadığımız bir çok ülke... Bu ülkelerin bir çoğunda farklı dilleri konuşulduğu ülkede öğrenmek adına dil eğitimi, hemen hemen hespinde  lisans ve yüksek lisans programları hatta doktora yerleştirmeleri hizmetlerinin hepsini bir çatı altında konusunda en uzman yurtdışı eğitim danışmanlık şirketi olarak sizlere sunuyoruz.

 

Yurtdışı eğitim danışmanlık firmaları arasında tercih yaparken önceliği firmaların güvenirliliğini vermeniz gerekli. Tercih edeceğiniz yurtdışı eğitim danışmanlık firmasının sizi ilk görüşmede bilgisi ve donanımı ile uzman ve profesyonel olduğuna ikna etmesi, daha önceden giden öğrencilerden veya yerleştirme yaptıkları program  ve üniversitelerden örnekler göstermesi de çok önemlidir.

 

Bunun yanında yurtdışı eğitim danışmanlık şirketlerinin bir çoğu ufak ofislerde, uzman olmayan ve sadece bir kaç ay yurtdışında dil eğitimi almış ve gerçek anlamda eğitim danışmanı olabilme dananımına sahip olmayan kişiler çalıştıran, öğrenciye ve çok da doğru olmayan sadece daha çok para kazandırmaya odaklı bilgiler veren kişiler ile çalışıyor. Sakın bu yanılgıya düşmeyin. Eğitim almak istediğiniz konuda en detaylı ve doğru bilgiyi alabileceğiniz yurtdışı eğitim danışmanlığı firması ile çalışmak çok önemli.

 

Yurtdışı eğitim danışmanlığı hizmeti alacağınız firmanın size hangi konularda hizmet vereceği de oldukça önemli. Sadece başvuru yapacağınız en uygun okulun ve programın hatta ülkenin seçilmesinde rol aldıktan sonra uygun konaklama organizasyonu, uçak rezervasyonu, vize başvurularında destek ve danışmanlığın önemli hizmetlerinden birisi olan eğitim süresi boyunca destek  imkanlarını da sunuyor olmalıdır. Ancak bu taktirde kendinizi gideceğiniz yababcı ülkede terkedilmemiş ve güvende hissedebilirsiniz.

 

Yurtdışı Eğitim Danışmanlık firmaları arasında size istediğiniz her konuda bilgi verebilecek Kare Eğitim danışmanlık firması hizmetlerinin neler olduğunu öğrenmek amacıyla bize 0212 252 90 73 numaralı telefondan ulaşabilirsiniz.

Detaylı bilgi için, bilgi istek formunu doldurunuz