ÜLKE BİLGİLERİ
Yurtdışı Eğitim alacağınız ülke hakkında bilgi almak için ülke seçiniz.
seçimini yap
BÜTÇENE UYGUN DİL OKULUNU BUL
okul bulma sihirbazı
 
#1 Almanca Çince Fransızca İngilizce
#2  
#3  
#4 Genel Dil Eğitimi Yoğunlaştırılmış Bire Bir Dil Eğitimi Üniversiteye Hazırlık Executive Dil Eğitimi TOEFL/TOEIC/IELTS Hazırlık
#5  
#6 Ücret
 

New York Dil Okulları

New York Dil Okulları

 

Amerika'nın 50 eyaletinden birisi olan New York eyaleti sınırları içerisinde yer alan New York City, Amerika'nın en büyük şehri olarak bilinir. 24 saat canlı hayatın olduğu çok kozmopolit olan şehir aynı zamanda da öğrenciler için çok cezbedici olmasına rağmen yaşam maliyeti oldukça pahalı olabilmektedir. New York Dil okulları Amerika genelinde en  çok tercih edilen okullar arasındadır. Şehrin çok büyük olmasının getirdiği dezavantajlara rağmen ne Türkiye'den ne de dünyanın diğer ülkelerinden bu şehri dil eğitimi merkezi olarak seçen öğrencilerin sayısı hiç bir zaman azalmamaktadır.

 

New York şehri aynı İstanbul gibi oldukça büyük göç almaktadır ve İstanbul trafiğini aratmayacak kadar da çok trafiği vardır. Ancak İstanbul ulaşım ağının tam tersine toplu taşıma için alternatifler pahalı olmakla birlikte oldukça gelişmştir.

 

Manhattan, Brooklyn, Queens, Bronx ve Staten Island şehrin bilinin bölgeleridir. Öğrenciler genellikle New York Dil Okullarını seçerken bu okulların Manhattan'da olup olmadığını sorarlar. Manhattan merkezinde hatta Empire State Binasının içinde yer alan New York Dİl Okulları en çok tercih edilenler arasında yer almaktadır.

 

New York dil okullarının maliyetleri genellikle iç eyaletlerde yer alan diğer dil okullarına göre pahalıdır. Özellikle konaklama seçenekleri bazı okullarda diğer şehir alternatiflerinin iki katına kadar çıkabilmektedir. Manhattan  gibi şehrin tamamen göbeğinde okul tercih edenler aile yanı konaklaması tercih ettiklerinde önlerinde okul ile ev arasında katetmeleri gereken en az 1 saate yakın bir yol mesefesi olduğunu unutmamalıdırlar. Bunun sebebi ailelerin genellikle New York Dil okullarının merkezlerini barındırdıkları yerlerin aksine merkeze uzak banliyölerde yaşamalarıdır.

 

New York Dil Okulları'nın öğrencilere sağlayacağı zengin aktivite seçenekleri büyük şehirde bulunmanın avantajları arasındadır. New York Dil Okulları öğrenciler için hafta sonu ve öğleden sonra aktvitlerinde sosyal, kültürel, sportif, gezi gibi sayısız seçenek sunar.

 

New York Dil okullarında Genel İngilizce, Yoğun İngilizce, İş İngilizcesi, Mesleki İngilizce, TOEFL, GMAT, GRE sınavlarına hazırlık programları öğrenciler tarafından tercih edilen en popüler programlar arasında yer almaktadır. Sizin için en uygun maliyetli ve özelliklere sahip New York Dil Okulunun seçilmesi için Yurtdışı Eğitim Danışmanlığı hizmeti veren Kare Eğitim'den destek alabilirsiniz.

 

 

Detaylı bilgi için, bilgi istek formunu doldurunuz