ÜLKE BİLGİLERİ
Yurtdışı Eğitim alacağınız ülke hakkında bilgi almak için ülke seçiniz.
seçimini yap
BÜTÇENE UYGUN DİL OKULUNU BUL
okul bulma sihirbazı
 
#1 Almanca Çince Fransızca İngilizce
#2  
#3  
#4 Genel Dil Eğitimi Yoğunlaştırılmış Bire Bir Dil Eğitimi Üniversiteye Hazırlık Executive Dil Eğitimi TOEFL/TOEIC/IELTS Hazırlık
#5  
#6 Ücret
 

Londra Dil Okulları


 

Londra Dil Okulları

 

Londra'da dil eğitimi almak isteyen tüm öğrencilerin titizlikle araştırma yapması gerekiyor. Yılda ortalama 600.000 öğrenci İngiltere'de dil okullarında dil eğitimi almaya gidiyor. Bu öğrencilerin yurtdışında dil eğitimi için tercih ettiği şehirlerin başında da Londra geliyor. Londra Dil Okullarını, yurtdışı eğitim merkezi olarak seçen öğrenci sayısının gün geçtikçe artması İngiltere hükümetinin eğitim ile ilgili sıkı önlemleri almasını da beraberinde getirdi. Londra dil okullarinın hepsi mercek altına alındı ve hepsi birer birer incelendi ve İngiltere vize başvurularında da değerlendirmeye alınmak üzere güvenilirlikleri sınıflandırıldı. Almış oldukları notlara göre çok güvenilir, güvenilir, güvenilmez şeklinde sınıflandırılan Londra dil okullarına başvuru yapmadan önce mutlaka okulun hangi sınıfta olduğunu kontrol etmelisiniz. Bunun yanında Londra'da kayıt yapacağınız dil kursunun British Council ve English UK gibi kurumlar tarafından onaylı olup olmadığını kontrol etmelisiniz.

 

Kayıt yaptıracağınız yurtdışı eğitim kurumunun sizin için en uygun onaylı okullardan birisi olup olmadığını yurtdışı eğitim danışmanlığı şirketiniz Kare Eğitim ile görüşerek kontrol edebilirsiniz. Yutdışı eğitim danışmanlığı hizmeti almanız bu anlamda çok önemlidir. Bunun yanısıra Londra'da yüzlerce dl eğitimi kursu vardır ve bunlar arasinda hem kalite olarak hem fiyat olarak oldukça büyük farklar olabilmektedir. Bu farkların sebepleri konusunda da yurtdışı eğitim danışmanlığı firmanız KARE EĞİTİM size destek vermeye hazırdır.

 

Londra dil okulları genellikle İngiltere bütününde en çok tercih edilen okullardır. Londra Dil Okulları tarafından sunulan programlar arasında Genel İngilizce, ve ders saati fazlalığı ile orantılı Yoğun İngilizce Programları, IELTS, CELTA gibi sınav hazırlık kursları, İş İngilizcesi veya Mesleki İngilizce kursları, Birebir özel dersler gibi farklı alternatifleri bulmanız mümkündür.

 

Londra Dil Okulları aynı zamanda öğrencilere aile yanı konaklama alternatifi yanında en fazla yurt konaklaması sunabilen okullar kategorisindedir ancak Londra çok kozmopolit bir şehir olduğundan bu konaklama alternatifleri de oldukça pahalı olacaktır. Londra dil okullarında aile yanı konaklaması tercih eden öğrenciler ise büyük şehir dezavantajını yaşayarak okul - aile arasında yaşanacak uzun bir yolculuğu göze almak zorundadırlar. Çünkü okullar genellikle merkezde yani 1. zonda aileler ise banliyölerde 4.5. zonlarda yaşamaktadırlar. Londra dil okullarını seçen öğrenciler için şhrin en büyük avantajlarından birisi çok gelişmiş bir metro ve otobüs ağının bulunmasıdır.

 

Londra dil okullarını tercih eden öğrencileri bir çok turistik yeride görebilecekleri çok şeşitli aktiivite imkanları da

Detaylı bilgi için, bilgi istek formunu doldurunuz