ÜLKE BİLGİLERİ
Yurtdışı Eğitim alacağınız ülke hakkında bilgi almak için ülke seçiniz.
seçimini yap
BÜTÇENE UYGUN DİL OKULUNU BUL
okul bulma sihirbazı
 
#1 Almanca Çince Fransızca İngilizce
#2  
#3  
#4 Genel Dil Eğitimi Yoğunlaştırılmış Bire Bir Dil Eğitimi Üniversiteye Hazırlık Executive Dil Eğitimi TOEFL/TOEIC/IELTS Hazırlık
#5  
#6 Ücret
 

İngiltere Dil Okulları

İngiltere Dil Okulları

 

İngiltere Dil Okulları hersene yüzbinlerce öğrenci tarafından tercih ediliyor. İngiltere Dil Okullarının tercih edilme nedenlerinin başında Türkiye'ye yakınlığı, aktarmasız direk uçuş imkanı, maliyetlerin uygunluğu sayılabilir. Özellikle Londra, Cambridge, Oxford, Bournemouth, Brighton gibi büyük şehirlerde konumlanan İngiltere Dil Okulları sunduklari programlara, çalıştırdıkları öğretmenlerin niteliklerine, okulun fiziksel özelliklerine, kullanılan eğitim materyallerine ve pazarlamaya ayırdıkları bütçelere bağlı olarak farklı fiyat politikaları uygulayabilirler. Sizin için en uygun programı sunan İngiltere Dil Okulunu seçebilmek için Kare Eğitim Danışmanlarından destek alabilirsiniz.

 

İngiltere Dil Okulları'nda sunulan program arasında Türk öğrenciler tarafından en çok tercih edilenler arasında yaz döneminde bir çok öğrencinin tatil zamanında tercih ettiği yoğun İngilizce Programları veya sınav hazırlık kursları veya mezun olanların veya profesyonel hayatta işe ara vermiş kişilerin tercih ettiği 6-9 ay arası sunulan uzun dönem İngilizce dil kurslarıdır. İngiltere Dil Okullarının bir çoğunda küçük yaş ( 8-18 yaş) öğrenciler içinde aktiviteli yaz programları sunulmaktadır.

 

İngilere'de dil kurslarında eğitim alacak öğrenciler uzun dönemli bir programa katılmayı hedefliyorlar ise İngiltere Başkonsolosluğunun istemiş olduğu bazı şartları da yerine getirmeleri gerekir. İngiltere Dil Kurslarında 11 aydan fazla süre ile uzatılabilen bir vize ile eğitim almayı planlayan öğrencilerin İngilizce seviyelerinin minimum B1 yani ( Intermediate) seviyesinde olması gerekir. Uyulması beklenen bir diğer şart ise bankada hiç dokunulmadan 28 gün bekletilmesi gereken belirli bir para miktarıdır. Bekletilmesi gereken bu miktarların ne kadar olduğunu Kare Eğitim danışmanları ile teyit edebilirsiniz. Yurtdışı Eğitim Danışmanlığı hizmeti sunan Kare Eğitim İngiletere Dil Okulları başvurularında hangi kategoride vizeye ihtiyaç duyduğunuz konusunda size destek olacaktır. Böylece İngiltere Konsolosluğu tarafından istenen belgeleri eksiksiz olarak hazırlayabilir ve en kısa sürede vizenizi sorunsuz alabilirsiniz.

Detaylı bilgi için, bilgi istek formunu doldurunuz