Genel İngilizce

Öğrencilerin Genel İngilizce eğitimi alabileceği okulların büyük kısmı Yeni Zelanda’nın çok kültürlü şehirlerinden biri olan Auckland’dadır.  Öğrenciler Yeni Zellanda Dil Okullarında sunulan Genel İngilizce programlarında haftada yirmi ders İngilizce eğitimi alırlar.  Programların süresi iki hafta ile bir akademik yıl arasında değişmektedir.  Okulların başlangıç tarihleri genellikle esnektir ve her Pazartesi başlar. Öğrenciler, eğitim aldıkları özel dil okulları bünyesinde gerçekleştirilen faaliyetlere katılarak aynı zamanda sosyal çevrelerini de genişletme şansı yakalar. Program ücretleri, kaç hafta eğitim alındığına ve hangi okulda eğitim alındığına bağlı olarak değişir.

 

Yeni Zellanda dil okullarında sunulan Genel İngilizce Programlarına katılan öğrencilerin aynı zamanda Yeni Zellanda'da çalışma izni de vardır.

 

Yeni Zellanda dil okulları konusunda detaylı bilgi için bize ulaşabilirsiniz. Daha önce Yeni Zellanda dil okullarında eğtim almış öğrencilerimizin deneyimlerinden yararlanarak karar verebilirsiniz.