ÜLKE BİLGİLERİ
Yurtdışı Eğitim alacağınız ülke hakkında bilgi almak için ülke seçiniz.
seçimini yap
BÜTÇENE UYGUN DİL OKULUNU BUL
okul bulma sihirbazı
 
#1 Almanca Çince Fransızca İngilizce
#2  
#3  
#4 Genel Dil Eğitimi Yoğunlaştırılmış Bire Bir Dil Eğitimi Üniversiteye Hazırlık Executive Dil Eğitimi TOEFL/TOEIC/IELTS Hazırlık
#5  
#6 Ücret
 

AMERİKA'DA EĞİTİM

Diger Resimler

Sitemizde temel amacımız Amerika'da Eğitim olanaklarını size daha iyi anlatabilmek bunlar hakkında oluşabilecek  sorularınıza cevap verebilmek ve genel olarak bu ülkenin eğitim fiyatları  konusunda sizi bilgilendirmektir.Yurtdışı eğitim danışmanlarımız Amerikada eğitim kunusunda özgün içerikleri sizler için hazırlamıştır. Yurtdışı Eğitim denince akla gelen ülkelerin başında gelen Amerika, sizlere her alanda bir çok farklı seçenek sunuyor. Amerika Dil Okulları'ndan, Amerikan Üniversitelerine, Amerika Yaz Okulları'ndan Amerika Master Programlarına kadar dilediğiniz her konuda sitemizde bilgi bulabilirsiniz. Amerika'da eğitim konusunda çok iddialıyız. Eğitim danışmanlarımız sektörün lider kadrolarından oluşuyor ve en az 15 yıldır Amerika Dil Okullarına ve Amerika Üniversitelerine öğrenci yerleştiriyor.  Amerika Yurtdışı Eğitim Danışmanlığı konusunda aklınıza gelen her soruyu bizimle paylaşabilirsiniz.

 

Sitemizin Amerika'da Eğitim  barı altında yer alan bilgiler düzenli olarak güncellenir ve itina ile hazırlanır. Amerika'da eğitimin her alanına değindiğimizi düşünüyoruz ancak genede cevabını bulamadığınız sorularınız için lütfen çekinmeden bize ulaşın.

 

Firmamız hakkımızda daha detaylı  bilgileri hakkımızda bölümünde bulabilirsiniz. Bunun dışında eğer  programlarımız konusunda bir sorunuz oluşursa mesai saatleri dahilinde canlı destek hattımızdan ve telefonlarımızdan bize  ulaşmanız mümkündür. 


Yurtdışı Eğitim Danışmanı: info@kareegitim.com / 0212 252 90 73 - 74

Detaylı bilgi için, bilgi istek formunu doldurunuz